Sefar Kartvizit / Sedat Gül

Tepki
1
Hatası olmayan bir kartvizit..
Tasarım?
Tasarım açısından fevkalade bir durum göremiyorum. Gönderilen övgü mesajları abartılı.
Hatasız ama sıradan bir tasarım.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Teoman Harman

teoman bey önemli olan hatasız bir tasarım olması değilmi zaten ?
övgüler sizi neden rahatsız etti ? bizim bilmediğim, ama sizin bildiiniz fevkalede bir durum varsa, yazarsanız sevinirim. belki bizde birşeyler öğrenmiş oluruz

Tepki
1
@Sedat Gül

Beyefendi!
Övgüler beni niye rahatsız etsin? Siz benim rakibim değil, patronum değil, hiçbirşeyim değilsiniz. Sadece aynı forumda yazıyoruz.
Buraya eleştirmek üzere birşeyler koyuyorsanız, insanlar sizi eleştirirler.
Asıl, yaptığım eleştiri sizi niye bu kadar rahatsız etti?
Tahammülün yok ise niye buraya koyarsın ki?
Zaten sitende istediğin gibi yayınlarsın, kimse de eleştirmez. Mutlu olursun.

Ayrıca,
Hatası olmayan bir kartvizit diye övmüşüm bile. Ama tasarım açısından birşey ifade etmiyor. Bloklamaları düzgün yapmak, hizalama kurallarına uymak tasarımın da güzel olduğu anlamına mı geliyor. Sıradan bir kartvizit işte.

Söylemek istediklerim bunlar.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Teoman Harman

Öncelikle aynı forumda yazı yazmıyoruz, siz benim konuma yazı yazıyorsunuz
ayrıca ben çalışmamı eklediğimde yorum yaparmısınız diye bir başlık atmadım,
ben sadece yaptığım bir çalışmayı ekledim, bunuda 2008 den beri yaparım...

boro

Üye
Tepki
3
Selam arkadaşlar,
şimdi buraya yazacaklarımı kimse üstüne alınmasın çünkü hiçkimse benim babamın oğlu değil.
sadece uzun zamandır gözlemlediğim bişey dikkatimi çekti ve bunları yazmak geldi içimden
öncelikle burası bir forum ve herkese açık bir platfom, üyelerin ise bir artısı var, görünmeyen linkleri görmek, bide çalışmalara uygun bir dille yorum yazabilme hakları var. bazı üyeler ise buraya çalışma yükler ve gelen yorumlar doğrultusunda çalışmalarını düzenler, burda çalışma ekleyenin amacı çalışmasındaki hataları görmek, yorum yapanın amacı ise çalışmalardaki hataları yazmak ya da çalışma hakkında diyecekleri varsa bunları söylemek, buraya kadar sorun yok.
sorun şuki bazı arkadaşlarımızda çalışma ekleyip çalışmalara yorum istediklerini heryerde ısrarla dile getirirken bi yandanda çalışmasına yorum yapıldığnda yorum yapan kişinin yorumunu bi şekilde geri savuşturmak oluyor.

arkadaşım yorumlara tahammulun yoksa önce buraya çalışma ekleme, niye ekliyorsun? birileri hoş güzel harika olmuş yazsın diyemi yada birilerine bişeylermi ispatlamak istiyorsun.

"Bu kartvizit çalışmam aşağıdaki web sitesinde, konuyla alakalı diye kullanılmış
bunuda bana hasan güner kardeşim söyledi"
bunu konuya yazıyorsan gururlanarak, çalışman hakkındaki yorum yapılması seni memnun ediyor demek o zaman eleştrel yorumlarda canını sıkmasın
sizin biçok yerde konunuz var, şimdi hepsini tek tek herkes inceleyebilir, hepsinin altında insanlar yorumlar yazmış, siz içlerinden iyi yorum yazanlara teşekkür etmişsiniz ama çalışmanızı eleştrenlere hiçde uygun davranmamışsınız gidin hepsinin altını TEK TEK yeniden okuyun, bunu burdaki daimi üyelerin hepsi bilir zaten TAM Bİ FENOMENSİNİZ bu konuda.
bunun son örneğini burda görüyorm
ya kardeşim tahammulun yoksa koyma ne diye çalışma ekliyip yorum bekliyorsun? siz sadece iyi yorumlar yazılmasını stiyorsanız yazın çalışma altına, çalışmamı eleştirmeyin ben yapmışsan 10 numaradır sadece iyi yorum yazılsın falan yazın ozaman. Kimse eleştirmez o zaman. Burdaki yeni bazı insanlarda bilmiyor bunu gelip çalışmanıza eleştride bulunuyor sonra vay onların haline senmisin buadamın çalışmasını eleştiren.
hayır şimdi bu teoman arkadaş ne demiş ki sizede ne bu tepki telaş?
çalışmanızı beğenmiş ama yorumları abartılı buldum demiş, ben de katılıyorum kendisine, çalışmanız düzgün iyi temiz çıkmış ama öyle abartılı bi çalışma değil,basit herhangi bi kartvizit işte fazlası yok zaten şahane değil muhteşem değil bişey değil bunu çalışma altına yazmak en doğal hakkı herkesin,dikkat ederseniz bazı arkadaşlarda bilerek abartmış yorumları ama bunu anlayabilecek bi göz lazım insanda. yok efendm neymiş niye rahatsız oluyormuşsunuzda bilmem ne, adam doğru söylemiş halbuki ama onun doğrusu sizi rahatsız etmiş farkında değilsiniz yani ortada bişeylerden rahatsız olan varsa sizsiniz. artık insan korkuyor sizin linkinize girmeye valla...
siz gerçekten bi not düşün ÇALIŞMAMA SADECE İYİ YORUM YAZIN YOKSA KIRARIM BOYNUNUZU diye...

Tepki
1
@Sedat Gül

Beyefendi!

Anladığım kadarıyla foruma yazı yazma konusunda mantalite sorunlarınız var.

Sizin konunuza yazı yazıyorsam, aynı zamanda forumda da yazmış olmuyor muyum?
Forum kurallarını tekrar okudum. Sedat Gül Beyefendinin açmış olduğu konulara yazı yazmak, eleştirmek yasaktır diye bir kurala rastlamadım.

Ayrıca başkalarının yazdığı başlıklarda "Yorum yapar mısınız?" diye belirtmedikleri halde aslanlar gibi eleştiriler yapmışsınız.

Şimdi size sormazlar mı beyefendi,
"Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!"

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Teoman Harman

hala neden uzatıyorsunuz bu konuyu ?

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Teoman Harman

neyi anladım pardon ? siz yazdıkça benimde size vereceğim cevap çok,
buyrun devam edelim benimle zıtlaşmak mı istiyorsunuz !

Yukarı Alt