Sektorel medya grubuna asistan grafiker

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
bünyesinde sektorel iletişim grupları bulunan şirkete ( dergi tv web portal )
asistan grafiker aranıyor
adobe photoshop
adobe after effects
başta olmak üzre video ve baskı görselleri oluşturma konusunda çalışan servislerin uygun olan kısmı için asistan grafiker aranmaktadır

Tepki
0
merhaba özel bir kurumdan grafik tasarım eğitimi aldım ve photoshop-freehand-ındesıgn-quarkxpress-ıllustrator- mac kullanıyorum suandada edius programını öğrenmeye çalışıyorum bu sektördeki hedefim kendimi geliştirebileceğim ve kariyer yapabileceğim bir yer arıyorum bunun içinde size başvuruyorum

Tepki
0
merhaba sektör dergisinde ve reklam ajanslarında çalıştım.. Photoshop - Freehand ve az derecede de corel bilgim var sizinle çalışmayı çok isterim kendimi geliştirebileceğim bir yer olduğuna inanıyorum ilgilenirseniz çok sevinirim..

Tepki
0
Selamlar

Daha once grafikerlik deneyimim bulunmaktadır.Bilginize ilgilenirseniz cv gonderirim.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Dilek Karaca

Dilek hanım lütfen forum kurallarını okuyunuz.

14-) Site içinde tamamı büyük harflerle metin girişi bağırmak anlamına gelmekte, tamamı Büyük, kalın yada renkli yazılar, Sitenin genel görünümünü bozmaktadır. Bu nedenle Kullanılması yasaktır. (Özellikle vurgulamak istediğiniz satırları paragraf hacmini aşmayacak ve mesajınızın tümünü kapsamayacak şekilde bold veya renkli yazabilirsiniz)

Tepki
0
adobe premier, photoshop, corel, programlarını kullanmaktayım, aylık haber dergisinde 3 yıl çalıştım

Tepki
0
photoshop freehand corel kullanıyorum.tasarımcıyım.grafik üzerine deneyimim yok.ilgilenirseniz cw gönderebilirm.

Tepki
0
mrb
erzurumdan savaş uçar
şuan uyduda yayın yapmakta olan bir kanalın bölge md. yapmaktayım
photoshop ve efter konusunda ciddi birikimim var
aynı zamanda ileri derecede Quark Expres, edius, sony vegas bilgim var
sizinle çaılışabilirim
erzurumrehberi@hotmail.com
0 442 235 12 15-16
0 536 400 53 13
0 546 203 12 58