Selamın aleyküm

König

Üye
Tepki
0
Selamın aleyküm abiler/arkadaşlar ben Recep logo yapmaya karar verdim internette vakit geçirmek ve okul harçlığımı çıkarmak için. Bu işin zor olduğunu biliyorum ve bunun için sizlerden yardım destek alıcam

iyi günler

Tepki
31
Aleyküm selam hoş geldiniz

hangi okulda okuyorsunuz
piyasada bu kadar çok grafik er varken okul haçlığınızı çıkarmak hiç kolay olmayacak
kolay gelsin

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba,

Okul harçlığını çıkarmak için, bulabileceğin en kolay yolun, grafikerlikten geçtiğini nasıl keşfettin Recep?

Eskiden, okul harçlığı çıkarmak için, su satılırdı, ayakkabı boyanırdı, simit satılırdı, pişmaniye satılırdı, kısacası, basit ticari işler yapılmaya çalışılırdı. Zamanın değiştiğini elbette ki, kabul ediyorum, fakat, bu kadar değişiklik olabileceğini, hiç kabul edemem doğrusu.

Yıllarca bu sektör içerisinde uğraş verenler, sonrasında, okullarını okuyanlar, kurslarına gidenler, serbest piyasada koşturanlar v.s. uzayıp giden bu serüven yolcuları, ekmek parası kazanabilmek için çırpınırken ve çarpışırken, sen nasıl logo tasarımlar çıkartacak ve üreteceksin, veya nasıl iş alacak harçlığını çıkartacaksın, merak ediyorum.

Oldukça zahmetli bir yolculuğa çıkmışsın, ben pek olur yanını görmesem de, sana yaşamında başarılar diliyorum.

Hoş geldin...

Yukarı Alt