selamm

sMiLe

Üye
Tepki
0
Yine ben geLdimm :D iki seferdir üyeliğim gümbürtüye gidio site çalışmalarınısdan dolaiii kasıtlımı yapionusssssss hehehe:eek: valla bu üçünjü üye oluşummm pida olmasınn küserimm,ağlarım bu resimdeki kıs gibiii:(
:D :D :D :mad:

Ndesign

Üye
Tepki
51
takrar aramıza hoşgeldin maalesef bazı talihsiz olaylar olmuş bu yüzden özür ama sen gana aramızdasın ya ona bak

sMiLe

Üye
Tepki
0
nrl-design teşekkür ederim tekrar hoşbuldumm,özür dilemene gerek yok yaf olur böle şeler,takiliorum ben sadece :eek: hoşbuldum burak teşekkürler :eek:

sMiLe

Üye
Tepki
0
hoşbuldum adminn :eek: ya hasır sen hoşgeldin demişken bişi sorjam,tam bakınmadım nasıl yapılır edilir die ama siteye ımm herhangi bişe eklemek istedimiz zaman mesela brush gibi napmamız gerekio yada şöle sorimm normal üyeler ekleyebilio?

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@sMiLe

Hoşbulduk smile, sitemizde resimli anlatımlar mevcuttu site tarihinin geri alınmasıyla beraber anlatımlar gitti. Bu bilgileri tekrar düzenleyip siteye ekleyeceğiz.. onlara bakarak ekleyebilirsiniz..

sMiLe

Üye
Tepki
0
tamamdır.Saten nette biras arştırdım çösdüm gibi nasıl oldunu :D:eek: ama sen yinede ekle :D

........................

Yukarı Alt