serbest çalışmalar

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
arkadaşlar bunlarda son olarak serbest kapak çalışmalarım yorumlarınızı bekliyorum saygılar

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Okul defteri olarak kullanılabilecek kapaklar... İlk iki çalışmada ön kapağın zeminini arka tarafa keskin bir şekilde taşırmışsınız bu kötü durur... 2. kapakta ise arkadaki pusula ne ışık olarak ne de renk olarak kapağa oturmamış emanet gibi duruyor, bence onu kaldırın... Aynı zamanda ev kullandığınız kapağın arkasındaki elips içindeki evide kaldırmalısınız...

Emeğinize sağlık...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Aykut Gündüzgören

Kuşkularınız lütfen kendi içinizde kalsın, kimseyi itham etme gibir bir lüksünüz yok, eğer gerçekten alıntıysa ispatlar buraya linkini verirsiniz o zaman konuşuruz... Sadece kuşku ile yola çıkarak kimseyi rencide etmenize izin veremeyiz..

Saygılarımızla

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sayın Arzu Uluırmak öncelikle saygılarımı sunuyor, teşekkür ediyorum benden önce söylenmesi gerekeni söylemişsiniz sağolun varolun, saygılar…

Siz Sn. Aykut Gündüzgören sizden şahsıma yapılmış bu ithamın ispatını ısrarla bekliyorum, hodri meydan !?

hastam

Üye
Tepki
0
Alıntı olabileceğini ben de düşünmüyorum. Neden sitemizdeki arkadaşlarımız da böyle şöyler üretemesinler ki?! Nihayetinde çok sık kullandığımız Photoshopun temel araçlarıyla yapılmış çalışmalar. Önemli olan objeleri uygun seçip uygun şekilde konumlandırmak. Arkadaşımız da hayalinden geçenleri yansıtmış ya da arşivinde bulunanları en işi şekilde değerlendirmiş. Kendine güvenmiş ve ben de yaparım demiş. Ellerine sağlık Yaşar. Herkese kolay gelsin.

Yukarı Alt