sierra nakış programı hakkında

Tepki
28
sierra nakış proğramına hakim arkadaşların burada konu açmaları önemle rica olunur kullandığınız proğramı tanıtın sevdirin

yasarkut

Üye
Tepki
2
kardeş ben programı kullanmaya çalışıyorum.ama baya gelişmiş bir programmış.inşallah iice ögrenirim eos tan gına geldi bana...

Tepki
28
@yasarkut
bu proğramda gayet basit ve güzel kullanımı accurateyede benzer eosa da tavsiye ederim kullanıcısı az ama güzel bir proğram accurateye tercih ederim ayrıca türkçe dilde mevcut ama satanlar tekin deildi kimsede almadı ve ilginçtir en ucuzuda bu neredeyse yani orjinalini 2000 usd ye veriyorlardı ama dediğim gibi satanlara güven olmadığından kimse almadı kullanmadı satanların yasal satıp satmadıkları bile belli deil ama proğramın hakkını vermiş yapanlar

Tepki
0
Bursa'da bu programı kullanalar var,yanlış hatırlmıyorsam İtalyan menşei bir program.Programla beraber birde özel bir harici disket sürücüsü veriyorlar ve bütün mesele burada başlıyor.Harici disket sürücülerinin hiçbiri usb olanlarda dahil ZSK disketi okuyup yazamıyor,çünkü zsk desenlerinin özel bir algoritması var (NONDOS),programda ide (dahili) disket sürücülerini tanımıyor.Sadece TAJIMA desenlerini okuyup yazıyorlar.Bu nedenlede ZSK makinelerinde özelliklede pullarda çözümsüz problemler meydana geliyor.

simonusta

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar bu sierra embroidery 8 versiyon veya 9,da olur crek,ini arıyorum bileniniz varmı acaba

Tepki
0
Şaka yapıyor olmalısınız.Türkiye'de en çok bilinen kullanılan ve tercih edilen makina ZSK'dır.Her ne kadar dörtte biri fiyatına çin makinaları olsada.Sadece 2009 yılında Türkiye genelinde bu güne kadar 80 adet sıfır ZSK satıldığını biliyorum.

kerso

Üye
Tepki
0
@Elvan Yıldız

sierrra 9 cıktı ve oldukça güzel. baya kaliteli desen cıkartıyor. tavsiye ederim ama krıgını kolay kolay bulamazssınız :) :)

Yukarı Alt