Sıfırdan Salon Tasarım Reklam(Zor Çizimler)Mutlaka Görün

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bugüne kadar çok şey çizdim,hep bunları biryerde toplamak istemiş ama hiç cesaret edememiştim(yaklaşık 2 aydır).Biliyordum içine girince zor çıkacağımı nitekim öyle oldu.
Cesaret geldi ve kolları sıvadım.Genelde "Burdaki sanat 3d programlardan başkasıyla yapılmaz." diyen arkadaşlarım birhayli çokdu.Belki biraz da onlara PS de sıfırdan neler yapılabileceğini göstermek istedim ya da ben çizmek istedim.
Burdaki ürünlerin hiçbiri gerçek değil ve asla hiçbiryerden esinlenmeden sıfırdan kafamda canlandırıp çizdim. 2 aydır düşünüyordum,bir salon olmalı şurası şöyle burası böyle olmalı vs...4 gün sürecinde çalışmamı bu gece bitirebildim ve sizlere sunuyorum.Konuyu doğru yere açtığıma inanıyorum.Çünkü bunu bir dergide ev dizaynı yapan bir firmanın reklamı gibi düşündüm başlarken.

Önce çizimlerin bazılarını sizlere göstermek istedim.
Çoğu ilk hali,bazılarını daha sonra zemine göre değiştirdim ya da beğenmedim şeklini değiştirdim.Bu çalışmadaki tüm tasarım ve dizayn sadece bana aittir.Teşekkürler...

1:

2:

3:

4:

5:

6:

7:

8:

9:

Sıfırdan Çizim Ürünlerin bitmiş hali:

1:

2:

3:

4:

5:

6:

7:

8:

9:

10:

11:

12:

13:

14:

15:

16:

Burada da aşama aşama ilerleme durumunu göstereceğim:

Layer Listem
1:

Aşamalar:
2:

3:

4:

5:

6:

7:

8:

9:

10:

11:

http://imageshack.us

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Gerçekten süper olmuş. Ellerine sağlık, özellikle halı ve koltuk müthiş. Çok beğendim, başarılar..

Tepki
31
Okadar çok emek var ki işin içinde bukadar uğraştıktan sonra yüzünün akıyla çıkmışsın bu işin içinden bence bu çizimi psde yapman müthiş
okadar baktım acaba gözümden kaçan bir ayrıntı var mı diye ama sırıtan biyer yok

Eline Sağlık hakan gerçekte güzel bi iş çıkarmışsın

bu işi için benden sana + rep

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Hakan Bey, gerçektende ortada müthiş bir çalışma var, Heleki bunları sıfırdan Ps'de yapmanız daha da güzel..

Emek verilen,ince eleyip sık dokunulanlardan birtanesi..

Ellerinize sağlık,
Başarılar..

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Hakan Bey

Elinize ve emeğinize sağlık. Çok güzel ve başarılı bir çalışma. En çok koltuk hoşuma gitti. Evimde yer olsa bende buna benzer bişi almayı düşünüyorum :D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hepinize vaktinizden kısıp bu kardeşinizin çalışmasında değerlendirme yaptığı için teşekkürlerimi bildiririm. Umarım istediğiniz kanepeye hatta daha iyisine sahip olursunuz...

Yukarı Alt