Site İçin ( Kartvizit Gibi ) Üye Kartı Çalışması Yapacağım.Önerileriniz,Örnekleriniz?

tifati

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar.
Samsunda bir ilçenin Tuning Sitesine Üye kartı tasarımı yapacağım. Kartvizit boyutlarında olacak ama daha sade daha şık. Bakın size Bir tane başka bir tuning sitesinin üye kartını ve yapacağım sitenin logosunu vereyim.

Üye kartı Yapacağım Sitenin Logosu

Bu Örnek Kartvizitin Önü

Bu da Örnek Kartvizitin Arkası

Bu örnekteki gibi, Verdiğim logoya göre yada daha güzel bir çalışma yapabilir miyiz ? Ben bundan para almayacağım site sahibi arkadaşım oldugu yüzden.
Lütfen, sizlerin de yardımları,önerileri ve örnek çalışmaları ile yapabiliriz.

Şimdiden Hepinize Teşekkür Ediyorum....

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Sayın tifati, Ben resimleri göremiyorum.
Tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Tepki
100
bence tifati bey,
önce siz bir çalışma ortaya koyun.
değerlendirmeler neticesinde olumlu bir sonuç ortaya çıkacağına eminim.
saygılar...

tifati

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Resmi [ İMG ] [ /İMG ] ( aralarda boşluk yok ) şekilde yaptım ama resimler gözükmedi. Bende direk koydum.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sizin yerinize ben resimleri düzenledim. Yalnız örnek kartın ön yüzü yazan linki tekrar koyarmısınız. Ön ile arka yüzün linkleri aynı

tifati

Üye
Tepki
0
Teşekkürler Arkadaşlar. Ne zamandır imageshack'a resim yüklemiyordum gözümden kaçmış özür dilerim. şimdi neler yapabilirz neler önerebilirsiniz başlayalım konumuza.

kriptonik

Üye
Tepki
1
bence bu üye kartı zaten güzel, logo tanıdık biraz ama o da güzel.. Bence renklerle ilgili bir düzenleme yeterli olabilir.. Aaa pardon bu başka bir siteye ait üye kartıymış sizin ilçeniz hangi ilçe Çarşamba değilse..?

tifati

Üye
Tepki
0
Bizim ilçemiz Çarşamba. O üye kartı eski sitenin üye kartı. Şimdi Tuning55 diye bir site açtık. Ona bir üye kartı tasarımı yapacağım. Elinizden geldiği kadar birşeyler yapabilir miyiz arkadaşlar örnekler vs. şeyler istiyorum. Aklımda yeterince bi logo ve kartvizit oluşmadı. -Kartvizit "Turuncu,Siyah ve Beyaz Renkleri içerecek. Corel'e yeni başladım. Corel bilen arkadaşlarımız varsa bi kaç tane örnek yapabilirler mi acaba ?

Yukarı Alt