Sitemizin yeni hali

Sitemizin yeni halini beğendinizmi ? ?

• Çok güzel olmuş.

• Güzel olmuş

• Ne iyi Nede kötü.

• Daha farklı olabilirdi ( bu seceneği işaretleyenler fikirlerinide beyan etsin lütfen)

• Toplam katılım
    20
  • Poll closed .

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Sitemizin tema renklerini tasarlayıp Bu güzel görüntüyü bizlere sunan admin'imize teşekkürlerimi sunuyuorum. ellerine sağlık çok güzel bir temamız oldu sayenizde.

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Konuya birde anket ekledim. Evet bencede çok güzel olmuş. siteye bahar gelmiş:D

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
kusura bakmayın ama hazır bir tema üzerinde renk değiştirip kullanmak bence yeni hal değil sadece bahar temizliği olarak adlandırılır bana göre.

en başından bu yana biraz daha ciddi yaklaşın olaya bence. size zamanında bahsettiğim gelişmelere bi önem vermek gerek bence. acele etmeyin. basamak basamak yapın gelişimi derim.

yine de emeği geçenlere teşekkürler.

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
sayın adobe, vbulletin temaları konusunda ne kadar bilginiz var bilemiyorum ama sıfırdan tema yazmak hem çok zor hemde bilgi gerektiren bir olaydır. Genlede standart temanın üzerinde oynamalar yapılır. (tcat, statusicon gibi). bu temadada görüldüğü gibi sadece parantez içine aldığım yerler değişmiş. yorumunuz için teşekkür ederim. saygılar

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
uyarılarınızı gördüm. ama benim anlatmak istediğimi sanırım tam anlamadınız. GRAFİKERLER'e yakışır bir editleme yapabilirdiniz sanırım. bunun haricinde sizin temadan önce daha çok şeye dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim.

kolay gelsin

xblack

Üye
Tepki
34
Tebdil-i Mekanda Ferahlık vardır. Elinize sağlık arkadaşlar. Teşekkür ederim.

Yukarı Alt