Sizce Hangisi ?

lovies

Üye
Tepki
3
Kuş yemi ambalajında kullanılmak üzere müşteriye sunum yapmış olduğumuz logolardan bir kaçı.

lovies

Üye
Tepki
3
@Erkan Nehir
Örnek bir çizim üzerinden düzenlemeleri gerçekleştirdim.

@Özgül

Teşekkürler.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@lovies

Emin misiniz?
Peki ben bunların hazır stock görseller olduğunu söylersem???
Maalesef bence HİÇBİRİ....
Bir firmaya sunulan bir tasarım çalışması tamamen özgün olmalıdır....

lovies

Üye
Tepki
3
@Erkan Nehir

İyide ben aksinimi söylüyorum,örnek çizim üzerinden düzenlemeler yaptım diyorum eğlenceli fontlar ile renk kattım ortada aldatmaca gibi bir durum söz konusu değildir. Müşterimiz ambalaj tasarımı esnasında bu tarz bir logo çıkartılmasından yana şahsi fikirlerini sundu ve vakit kısıtlı idi. Bu vectorler evet hazır ama müşterinin bilgisi doğrultusunda ücrete tabi olmayan çalışmadır. Site içerisindeki diğer tasarımları inceleyebilirsiniz istersenizde gerekli araştırmaları yapabilirsiniz gerçekliği varmıdır diyerekten. Beğenip beğenmemek tabiki sizin taktiriniz.Teşekkürler.

Funda

E=mc²
Tepki
9
Bu söylemlerinizi konuyu açtığınız anda belirtmek zorundasınız..Aksi takdirde sizin yapmış olduğunuz çalışmalar gözü ile bakılıyor ..Tecrübeli gözlerde bunu görüyor ve ortaya çıkan sonuçta kendinizi savunuya geçiyorsunuz..En başından bilseydik hazır bir iş üzerine yazı yazdığınızı bu kadar ilgimizi çekmeyecekti bile..Anlayabiliyor musunuz aradaki farkı??? :)

Yukarı Alt