Sizce hangisini fotoğraflarımda kullansam ?

Tepki
6

Evet arkadaşlar, üstadlar. çok kararsızım. Grafik tasarım öğrencisiyim fotoğraf çekmeye başladım.Fotoğraflarıma imza bulamıyorum.

Kafam karışık, Şımarık birşey mi yoksa daha derli toplu ağır birşey mi Sans Serif mi Serif mi Klasik mi modern mi grafik kullansam mı kullanmasam mı, renklendirsem mi siyah gri mi kalsa ?

Lütfen fikir ve eleştirilerinizi belirtirmisiniz.

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
benim fikrimi sorarsan en üstteki çok güzel fakat bu benim biraz el yazılarını sevmemden de kaynaklanıyor olabilir. bence siz fotoğrafçıların kendini belli eden güzel bir ikonu olsa, her fotoğrafta o olsa ve zamanla tanınsa daha hoş olur. 2 numaranın logosu tanıdık geliyor biryerden ama çıkaramadım.

Tepki
6
@Emre Şerim

Yorumun için teşekkürler.Evet birinci daha eğlenceli kullanılabilir.Renkler nasıl sizce ?
İkincideki görsel logo değil diye biliyorum.Yani ben çizmedim zaten.Fotoğrafçıların kullandığı görsellerden diye düşünüyorum, ikon diyebiliriz.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Iki numarayı bir çok fotoğrafçı kullanıyor..1 uzerinde durulabilir :) ya da Emre bey'in de dediği gibi kendini belli eden güzel bir icon üzerinde de çalışılabilir :)

Tepki
6
@Aslı SAYILIR

Teşekkürler Aslı Hanım. Ne yönde geliştirebilirim ilk çalışmayı ?
Aynı zamanda fikirlerinizi de rica ediyorum.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Aradaki kırmızı çizgi ve altta yer alan düz font için başka alternatifler deneyebilirsiniz..

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Ben ce hiç birisi özgün olmamış. Biraz daha araştırmalı, düşünmeli, denemelisiniz.

Tepki
6
@Aslı SAYILIR

Sans Fontları sevdiğim için uygulamak istemiştim.birkaç font daha var gözüme kestirdiğim oynarım üzerinde.Teşekkür ederim.

@Erkal ÇOŞKUN

Haklısın hocam.Aceleye geldi diyebilirim.2-3 saatte çıktı bunlarda.Fazlada içime sinmedi ama paylaştım yinede.Biraz daha uğraşırım bu gece.Teşekkürler.

Tepki
6
@seluvenin

Yorumunuz için teşekkür ederim. 1. üzerinde çalışacağım bugün.Son alternatifleri paylaşacağım.

Yukarı Alt