Skrillex Photoshop Çalışması

-GrafikER-

Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar foruma daha yeni üye oldum ama 4,5 yıldan beri photoshop yapıyorum...

Seviyemi Söylermisiniz ?

Skrillex Photoshop Çalışması [lütfen seviyemi söyleyin]

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
4.5 yıldır grafikle uğrasıyorsan seviyen iyi olması gerek zaten bence ona çok takma yaptığın çalılmaları buraya atarsan onları değerlendirelim bence güzel olur.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Bir çalışmayla seviye ölçemeyiz ki... Portfolyonuz seviyenizi ortaya koyar.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@-GrafikER-

Portfolyonun anlamını bilmiyor musunuz ? Sanırım 4,5 senedir sadece photoshop kullandınız. Biraz araştırma yapsaydınız keşke.

Ndesign

Üye
Tepki
51
Seviye tespit sınavına girmen gerekli bence :)

ne bir çalışma ile nede pörtföyün ile seviyen tespit edilemez,
seviyeni müşterilerinin memnuniyeti ve devamlılığı tespit eder, ayrıca çalışman bu işe yeni başlayan birinin heyecanı ile yapılmış gibi daha profesyonel işler ile başla mesela hayali bir firma için kurumsal kimlik çalışması yap :) başarılar...

-GrafikER-

Üye
Tepki
1
önerinizi dikkate alıcam ama ben daha çok resimdeki gibi çalısmalar yapmayı seviyorum...

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@-GrafikER-

Bir grafikerden bu lafı duymak beni şaşırttı. Ki bir grafiker , iyi bir grafiker çok araştırma yapmalı.
Bilinmeyen bir şeyi anında öğrenmeli diye düşünüyorum.. ? Haksızmıyım.
Çalışmanıza gelince 4,5 senedir bir grafiker olarak bir cok calışmanız vardır. Başka çalışmalarınızı (kartvizit,logo,afişler,broşür,gazete,dergi kapakları v.s v.s tasarım üzerine herşey kısacası) görürsek daha iyi eleştiririz sizi.
İyi Forumlar.

Yukarı Alt