Soner Sarıkabadayı "KUTSAL TOPRAK" Klip

yusuf86

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar soner sarıkabadayı'nın kutsal toprak Klibi'nin after effect'te yapılışını anlatan bi video vardı .. yada siz biliyorsanız.. yardımcı olabilirseniz memnun olurum...

nhtnht

Üye
Tepki
0
linkteki videoyu izledim.peki ama goruntu dunması he geride kalıyor. sonerin utsal toprak klibinde ise donmus goruntuler onde.yani before.warmı bildiginiz baska video

maymehmet

Üye
Tepki
0
kardeşim sen' ozaman videoyu ilerden izle ilerden dondur videoyu izlediğinde aynı şekilde gözükecektir veya orada mirror applage butonu olması lazım o sana yardımcı olacaktır.:grafikerler:;):clap2:

Tepki
0
beyler acele lazım banada yav yardım edin kafayı yicem 3 gündür olmuyor video yapıcam olmuyor beyler link verin dediklerinizin hiçbirisi olmuyor yapmam lazım lütfen bi link verin yöntemini anlatın olmuyor beyler lütfenn ! :S

vfxae

Üye
Tepki
0
merhabalar.sonerin bu klibini izledim ama yapmak icin denemedimm.ama sanırım 3 asagı bes yukarı su sekilde.videoyu kac kez dondurmak istiyorsanız o kadar kopyalayın.ardından ustte kalan videoya sag tıklayıp time remapping deyin.ardından dondurmk istediginz kareyi durdurun ve kesme aracıyla kişiyi maskleyip kesin.ardından altta kalmıs master videoyu kesilmemis videoya sag tıklayın yada ustte yer alan pencere cubugndan track motionu secin. ve dondurdugunuz kareye kadr olan kızma uygulayın.ardından kesilen kare sait kalıcaktır.su da yapılabilir.kare sabit kaldıgı icin buna transfor ayarlarından kestiginiz reme yani position verip kadrajdan dısarı cıarım ordan yavasca kadraja keyframe yoluyla yol verim sokabilirsiniz.boylece harketin tersi bir hareket oldugu icin kadraja girdigi anlasılmaz.tabi bunu guzel hızlı olmadan yavas yapmalı.pat diye hızlı bi sekilde girmemeli kadraa. resmi kadraja sokun ve vieoyu dondurdugunuz yani isret verdiniz yere getirince harektli goruntu ile resim olan goruntuyu ust uste denklestirin.

Tepki
0
dostum kral adamsın dediğin tam olarak olmuyor ama yardımın için teşekkürler video çekebilme ya da anlattığını anlatan bir video varmı ?

Yukarı Alt