Sonsuz Aşk

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
@Aykut Gündüzgören

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dekupe boyasına APTEK deniyordu, kahverengi ile kırmızı arası mat bir rengi vardı.

Bir de kırmızı seloteyp vardı.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tepki
0
ya çok güzel olmuş gerçekten ...ama kalemle çok beceriksizim...ilk okul seviyesinde diyebilirim...gerçekten gıpta ile bakıyorum bu tür el becerilerine ve gördüklerim arasında en güzeli...
sizi ayakta alkışlıyorum...

bu arada bazı arkadaşlar çok agresif konuşmuş sadece birşey söylemek istiyorum...
bükemediğin bileği öpeceksin...birşeyleri öğrenmemiz için emek sarf edilmiş...
eğer bilgi almak istemiyorsan yorum yapmazsın olur biter
birde maksat imla kuralları değil verilen emeğin doğru anlaşılması

sürç-ü lisan eylediysem affola....

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@selda yıldırım

Çok haklısınız maksat asla imla kuralları olmamalı, önemli olan bilginin özü ve ne amaçla verildiği... Tabi birde buradaki iyi niyet...

Aykut bey imla kuralları konusunda çok hassastır. Her bulduğu yerde yanlış kelimeleri düzeltir. Onun konusunda da böyle bir yanlışlık olsun istemedim. Gerçi hesap veriyomuş gibi oldum ama, konuşmanızdan başka anlamlar çıkartılmamasıdır maksadım. Yoksa kimse benden hesap alamaz :)

Saygılar.

Tepki
0
@Arzu ULUIRMAK

ama tek harf hatası bile birçok yanlışa sebep oluyor...iyi niyetle yazılmış bir yazıya bu şekilde alaylı yaklaşım olmamalı...bazı şeyler hata kabul etmez..sizi anlayan anladı bence...diğer arkadaşında maksadı belli...ders için değil eğlence için gelmiş ama konuya dikkat etmemiş bence...

bu konuda daha fazla yazıp amacından saptırmak iistemezdim kusura bakmayın....

Tepki
1
Sevgili arkadaşım,en içten duygularınla kaleme aldığın çalışmamla ilgili beğenin için, bende teşekkür ederim.İlerleyen zamanlarda daha başka çalışmalarımıda burada yayınlayacağım.

Yukarı Alt