stajer grafiker arıyoruz

Durum
Konu kapatılmıştır.

kenzreklam

Üye
Tepki
0
Anadolu yakasında oturan stajer grafiker arıyoruz.

bünyamin

Üye
Tepki
0
İlgili Yetkiliye;
Adım Bünyamin.26 yaşındayım.Lisans mezunuyum.
Grafik tasarım sertifikam var.Kullanabildiğim programlar : freehand, photoshop, illustrator, indesign, quarkxpress. Grafik tasarımda kendimi geliştirmek istiyorum. Çengelköy / Üsküdar'da ikamet ediyorum.
Sizinle çalışmak istiyorum.

ZuYaaTT

Üye
Tepki
0
@kenzreklam

Merhabalar Öncelikle, Ben Suat 19 yaşındayım. Bilgisayarları ve Programlarıyla uğraşmayı seviyorum. Liseyi Grafik programı olarak bitirdim. Üniversiteyide Yüksek okul, Grafik programı olarak okudum. Photoshop, Freehand, Programlarını azcık Eksiklerim olsada biliyorum. Kendimi Geliştirmek ve sizede yardımcı olmak için. Hazırım. Bana ulaşırsanız veya Benim siz ulaşabilmem için bir mail adresi verirseniz. İyi olur Şimdiden TEŞEKKÜRLER.. Mail: suatkara_28@hotmail.com

Tepki
0
merhaba adım ramazan.
Frehand, photoshop ve corel biliyorum.
Bu alanda uzmanlaşmak istiyorum.
K.Çekmecede oturuyorum.
Eğer sizede uygunsa sizinle çalışmak istiyorum.
İrtibat: 0531 375 06 55

pınar-34

Üye
Tepki
0
Mrblar.bende lise 3teyim ve grafik tasarım okuyorum.zeytinbutnunda oturuyorum.freehand biliyorum.photoshopu da az çok biliyorum.kendimi gelştirmek istiyorum ve bu iş bnm için çok önemli.yardmcı olursanız sevinirm.pinar.sevgiseli@hotmail.com dan ulaşabilirsinz..şmdiden tşkler

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Pınar hanım, forum kurallarına lütfen uyalım. Forum içerisinde renkli, kalın yazmak yasaktır..

Tepki
0
web&grafik bölümünü bitirdim bilgeadamdan ve sizin ilanınızla ilgileniyorum sizde lgileniseniz sevinirim saygılarımla

kenzreklam

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ihtiyacımız olan stajer grafikeri bulduk.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt