Stajyer Grafiker - İstanbul

Durum
Konu kapatılmıştır.

asli37

Üye
Tepki
0
Reklam Ajansımıza;

Lise Grafik ( ve benzeri ) bölümünde okuyan
Pazartesi - Salı - Çarşamba günleri tam gün çalışacak
Sarıyer ve civarında oturan

Stajyer Grafiker alımı yapılacaktır.

İlgilenen adayların özel mesaj ile ön başvuru yapmaları rica edilir.

Detaylar görüşme sırasında konuşulacaktır

Tepki
0
Konuyu okudumda ben grafiker konularını ögrenmek istiyorum suan lise 3 te okuyorum istanbulda yasıyorum Triko desen bölümündeyim ama grafiker ligide cok ögrenmek istiyorum acaba yetistirmek icin eleman arıyomusunuz cumartesi pazar tam gün calısırım.

Tepki
2
Merhaba Aslı Hanım Yasım 17 Lise 2 Terk Açık Liseden Devam Edeceğim...Ayrıca Bilge Adam Web&Grafik'de Eğitim Alıyorum....Tam Benim Mesleğim Sizlere İleride Çok Yararım olacaını sanıyorum:):)

Fireworks,Flash çok azda olsa bilgim var Yani Fireworks ile kendi sitemin logosunu bannerını anima gif halinde yapabiliyorum aralık ayında bilge adam tr nin en yi bilişim eğitim merkezinde eğitime başlıyorum sizi bekliyorum :):)

Tepki
0
Selam Matbaada 5 Aylık Deneyimim Var 1978 Doğumluyum Photosahop biraz zayıf feehand çok iyidir tarabya üstünde oturuyorum eyer ilgilenirseniz benimle mail adiresim harunn78@gmail.com

Tepki
0
merhaba ilanınız hala geçerli mi? bilişim eğitim grafikerlik kursunu bitirdim.photoshop,freehand,indesing,corel,illustratör,quark biliyorum.beykoz da oturuyorum ama karşıya 2 köprüden rahatlıkla gelebilirim.

Tepki
0
Merhaba, ben Holladadan bir ogrenci
6 ay Istanbulda staj gormek istiyorum, grafiker bolumunde okuyorum
Mac'la calisiyorum, ve Adobe paketinden her programinla ugrasiyorum
ama genelde Indesign, Photoshop ve Illustratorla ..

Reyhan.

Tepki
0
Mrb ben nazan kaleli...birçok ajansta halkla ilişkiler sorumlusu olarak görev yaptım.iş ortamına daha verimli olabilmek için grafikerlik kursu bitirdim.ve ilanınız dikkatimi çekti.haftanın üç günü diye belitmişsiniz ama ben full_time çalışabilirim.değerlendirilirse sevinirim... Saygılarımla...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt