süpper kartvizit yorum yapmadan gitmeyeceksin

Tepki
0
emeğine saygı duyuyorum. fakat karvizite bakıldığı zaman akılda kalıcı ve bakan kişiyi okumaktan vazgeçirmeyecek bir sadelikten yanayım.

Tepki
0
Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmış, bana da onları tasdik etmek kalıyor. Çok Çalışılması lazım.

Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar,
Matbaacı kardeşler 2 kişiye 1 kartvizit yapıp tasarruf etmişler. :)
ne de olsa devir tasarruf devri.

Tepki
6
ya arkadaslar, kartviziti yapan eleman belliki bi an icin heyecanlanip bizimle paylasmis, bu kadar ustune gitmeye gerek yok zaten ilk mesajlarda arkadaslar cok guzel ozetlemisler,

:D:D tavsiye; bence birde logo sart sizin icin :)

Tepki
0
Yapmış olduğunuz kartvizit belki biraz değişiklik yaparak daha değişik hale gelebilir bence. Tabiki bu da emek verilmiş bir çalışma. Biraz daha üstünde çalışırsanız daha güzel olabilir. elinize sağlık

Tepki
0
bir cicek furyasidir almis basini gidior madem bu sekilde bir brush koydun ustune neden o anlayamadigim seyi koydun ki yazı yazmak bu kadar mı zor gelir bir insana.. emegine saglık... harcadigin zaman icin...

Tepki
0
Mehmet bey çalışma güzel ancak o küçük dikdörtgen tasarımı biraz boğmuş gibi geldi bana yinede güzel eelerinize sağlık

angel82

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bi şey söylemeden geçemiyecem.Bir de alaylıları hafife alıyosunuz.Ben alaylıyım ama bu tasarımları yapsam işten atılırım.O derece yani.teknik bilgi için bir şey diyemiyorum ama bazen tecrübe herşey demektir.Yinede emeğinize sağlık...

buyse

Üye
Tepki
0
Çok karmaşık bir çalışma olmuş bir bütünlük yok çalışmanda bütünlük sağlayıp arkadaşlarında söylediği hataları düzeltip çalışmanı tekrar bize gösterme imkanın olursa o zaman yorumlar daha farklı olabilir diye düşünüyorum şimdiden kolay gelsin

Yukarı Alt