süt reklamı (muhteşem)

Tepki
25
@suat durular
Suat bey o çalışmaları ben yapmadım dikkat ederseniz altında alıntı yazıyor farklı çalışmaları bulup feyz alalım diye paylaşım yaptım bilginize...

Tepki
0
dilek hanım çalışma gerçekten güzel ve sade ama benim aklıma yatmayan bu çalışmanın süt reklamıyla ilgisi yok gibi geliyor bana emeğine sağlık tşkler. :(

senarist

Üye
Tepki
0
foruma yeni üye oldum, tasarımları dolaşırken koymuş olduğunu tasarım dikkati mi çekti. Harika bir tasarım olmuş yapan kişinin emeğine sağlık hepsi bir ahenk içerisinde...

ShellByMrT

Üye
Tepki
0
çalışmalar güzel olmasına güzel de, bir süt firması reklamı için kullanılmayacak herlade bunlar değil mi :)

Çalışmalar alıntıymış sonradan farkettim özür dilerim.

Tepki
25
@şerife
ben yapmadım şerife hanım altında alıntı yazıyor ben bu çalışmaları inceledim ve sizlerle paylaştım feyz alalım diye :)

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
1-Yabancıların yaptığı bu gibi süper çalışmalar niçin bizim ülkede yapılmıyor?
2-Bizde bu gibi çalışmaları yapacak sanatçı mı yok?
3-Sanatçı var ise, bu çalışmaları talep edecek müşteri mi yok?
4-Müşteride bu çalışmalara para ödeyecek kültür ve anlayış mı yok?

hastam

Üye
Tepki
0
Slm dilek hanım.
Elinize sağlık güzel. Süt reklamı olur mu olmaz mı onu tartışmak lazım. Ama renklerle oynanarak daha değişik konularla ilişkilendirebilir. Sanatsal tarafı daha yoğun çalışmalarınız. Ama bunlar sadece bir sunum şu an. Paylaşım olması için nasıl yapıldıklarını anlatın ki, yetenekleriniz tüm site üyeleri tarafından paylaşılsın. Kimbilir belki bazı arakadaşlara gün gelir gerekebilir bu tarz şeyler, ya da sizin yönteminizle daha değişik çalışmalar çıkar ortaya... Gerçek paylaşımlar yapmanız dileklerimle kolay gelsin.

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
@hastam

O çalışmayı Dilek hanım yapmamış. 3-4 kez belirtildi. Dikkatinizden kaçmış.

Yukarı Alt