t-shirt baskı fiyatı için yardımlarınızı bekliyorum.

Tepki
2
Arkadaşlar merhaba;
Öncelikle konuyu nereye açıcağımı bilemedim burayı uygun gördüm eğer yanlışsa yetkililerden özür diliyorum. :)
Ben aşağıdaki t-shirt ü bastırmak istiyorum 10-15 tane bastırıcam, şuana kadar kimseyle görüşmedim baskı için eğer burda bana yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa fiyat konusunda yardımınızı istiyorum. Ön ve arkada resimdeki gibi baskı olucak,1. kalite olması şart değil çok özel birşey değil çünkü. Bu t-shirt ün maliyeti yaklaşık olarak nekadar olur ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
merhaba arkadaşım
seriğrafi baskıda her renk için bir kalıp çıkarıldığı için baskı adedinin az olması pek birşey değiştirmez bir tanede baskı olsa onbin tanede olsa ilk hazırlık aynıdır baskıcılar 100 adede kadar 200-500 adede kadar diye fiyat belirlerler siz Bursa'dasınız sanırım bursada şahin reklam diye yoğunlukla malzeme satan bir reklamcı var tekstil baskı mürekkeplerininde bayisidir onlar yapmıyorlarsa bile sana nerede yaptırabileceğin konusunda bilgi verebilirler olmadı bursada yapan yoksa şahin reklamın merkezi eskişehirdir onların tavsiye edeceği bir baskıcıda yaptırabilirsin. tel: bursa 251 21 94 Eskişehir tel: 231 76 76
selamlar iyi günler.

Yukarı Alt