T-Shirt Design Kit - Complete package

Tepki
17

T-Shirt Design Kit - Complete package
68 MB | RS & S1A
Make your own T-Shirts quickly and easily with Encore's T-Shirt Design Kit.
Create custom T-shirts for family reunions, birthdays, office parties, sports clubs and more!

Choose from 100 pre-designed templates or create your own! Customize your design with clip art from the 5,000 image collection included with the kit. Select from the twenty True Type fonts to express yourself. The T-Shirt Design Kit also includes Publisher's Paradise Draw & Design free! This full featured drawing program lets you create original T-Shirt designs or virtually any type of design work you can imagine.
Just print your design on T-Shirt Transfer Paper, then iron it on to a T-Shirt
and you've got a custom shirt just like that!​

Make your own T-Shirts quickly
and easily with T-Shirt Design Kit

http://rapidshare.com/files/75074768/t-shirtdesignkit.part1.rar

Ndesign

Üye
Tepki
51
bu tekstil sektöründekiler için iyi oldu kanımca paylaştığın için tşk ler--- rapid 1.link kırık düzeltirsen sevinirim

aslimo

Üye
Tepki
0
paylaşım için saol
beni aydınlatabilirmisiniz ben bunları indiremiyorum
free dedikten sonra
download penceresi değilde upload penceresi açılıyor
benmi yanlışlık yapıyorum acaba ?

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Rapidsharede Premium üyeliğin olmadığı için ard arda dosya indirmene izin vermiyor, Modemi kapatıp açarsan yeniden yükleyebilirsin.

aslimo

Üye
Tepki
0
teşekkürler aydınlattığın için
bu arada sanırım sitede değişiklikler olmuş
güzelmi olmuş bakalım diğer haline yeni alışmıştım daha bunada alışırız heralde çok güzel site paylaşımlar herşey.eskiden derslerin yardımcı kitapları vardı burasıda işimizin yardımcı kitabı oldu benim için çok teşekkürler.....

Tepki
0
DOSTUM ÖNCELLİKLE BÜTÜN PAYLAŞIMLARIN SÜPER TEBRİK EDİORUM SENİ ÇOK TEŞEKKÜRLER BİDE RAPİD 1 deki link kırık düzeltirsen bunuda indireceğim

Yukarı Alt