tabela çalışması yorumlarınızı beklıyorum

doccourt

Üye
Tepki
0
bıde o dedıklerınızın nasıl olcgını solersenız mutlu oluurm bana yapacagınız uyarılarda oncelıkle yukardakı notumu okumanızı tavsıye ederım :))

birde photoshop için çim fırçasıyla kelebek fırçası indirdim ama nasıl kullancam bılmıorum bı yardımcı olursanız sevınırım

smyraeum

Üye
Tepki
0
merheba arkadaşım ben senin yerinde olsam daha kahverengi tonlar ve bitmap kullanmadan sadece vektörel olarak bu çalışmayı yapardım ateşi kırmızının tonlarıya simgelemek ve arka planda kahvenrenginin tonları bence güzel bi uyum sergileyeceklerdir sana yinede çalışmana ukalalalık yapmak istemem, en iyi yol kendi bildigin yoldur bu sadece benim yorumum hoşçakal

@doccourt

Tepki
1
arkadaşım renkler yerine konuyla bağlantılı arka plan resmi koyabilirdin daha bi ilginç olurdu ama neyse bu da güzel olmuş emeğe saygı

smyraeum

Üye
Tepki
0
pardon içime sinmedi bi tane karaltım bak aklımdaki böyle bi çalışma olurdu her halde geliştrmeye açık sadece aklımdaki görmen için yaptım

elvan

Üye
Tepki
0
renkler çok abartili ben olsam kullandigim logoyu tam sayfada uygular alevlerin içine volkan muhendislik yazisini ekler altta biraktigim acik alana bilgileri girerdim karta hem bir sicaklik hem bir agirlik verme konusunda daha iç açici olurdu :)

by_poi

Üye
Tepki
0
xxx baştan sona haklı dinleyin adamı işte:) ayrıca dostum telefon filan sağ alt köşede yer alır gözün optik alğısı deneniyle yani başlangıçta bunlara dikkat etmelisin başarılar..

Yukarı Alt