Tajima Pulse

Tepki
2
selam arkadaşlar.
teknik imkansızlıklar neticesiyle uzun zamandır siteye giriş yapamıyorum.
son günlerde karşılaştığım sorun haline gelen şu program hakkında danışmak istiyorum.
Büyük firmaların hangisine başvursam Tajima Pulse kullandıklarını söylüyorlar.
Accurate ve eos bilmen yıllarca kullanmış olman bir işe yaramıyor.
Bu programı kullanan arkadaşlar var mı merak ediyorum.
Varsa konuya devam edeceğim.
İyi akşamlar.

kerso

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Ben kullanmıyorum ama bildiklerimi anlatmak isterim..
Tajima Pulse şu an dünyanın en iyi nakış programı, tartışılmaz en iyisi, bizler ufak firmalara desen yaptıgımız için, bizimkilere tajima pulsede de yapsak accurte veya eostada yapsak fark olmuyor, kalite belli yani. ama büyük firmada olmuyor. karısık oldu biraz:)

Daha onceden gordugum tajıma pulsede yapılmıs nakıs örenkelerı wardı, gercekten her anlamda cok kaliteli çok ayrıntılı desenler cıkıyor. Program çok zeki, ne yapmak istediğinizi anlıyor sanki:) çok fazla özellik var saçma şeyler değil hepside işe yarıyor.
hani bazı püf noktalar vardır bizim dikkat etmemiz gerekir desen yaparken, onları kendi başına anlıyor gibi, pulu çiziyornz ve cok harika yerleştiriyor.. kendi sitesinde çok güzel anlatıyor oraya girin anlarsınz,

Tepki
2
programı sitesinden inceledim dün.beğendim.
özelliklede akkıllı pul dizme sistemi çok hoşuma gitti.
şuan çalıştığım yer için önemli olmasa da gelecek için gerekli bir program benim için.
bu programı temin edebileceğim bir arkadaşım var mı sitede.

kerso

Üye
Tepki
0
green abi,
eğer dosya boyutu 1gb dan az ise, bir hafıza kartına kopyala, sonra symbian os7 veya os8 işletim sistemi olan bir telefona tak, telefona x-plore adlı porgramı yükle(bir dosya yöneticisi). bu programın rar ve zip açma özelliği war, ve telefonda açarken şifre sormuyor işte symbianın nimetlerinden biri:Ç):D :D onu rardan telefondayken çıkar, ben oyun yüklerken şifresini bilmediğim rarları böle yapıyodum ama büyük bi dosyayı rardan cıkarmak 2-4 saat sürer herhalde, n70 bulursan işlemcisi hızlı rami fazla olan bir telefon oldugu için daha hızlı olur yoksa 6600da yaparsın biraz bekletir ama:)

bide emulede onlarca tajima x pulse war, eğer internetin kotalı değilse baska bi kaç tane daha indir, şifresiz warıdr illaki

Tepki
2
kerso arkadaşım,
telefonum n70.
symbian os7 veya os8 işletim sistemi var demek mi oluyor bu.
hafıza kartım 1 gb.bir kart okuyucu ile aktarım yapsam x-plore programını yükseme hallolacak mı bu sorun şimdi.
maalesef netim kotalı.ama kotasız bi arkadaşlarıma söyledim sırayla indiriyor.
9.1 ide indirmiş o da şifresiz çıkmış.
ümit kesilmez diyip devam ediyorum.
üstelik programı belki reelden bulmak daha kolay olurdu ama hırs yaptım bu şifre olayına.

kerso

Üye
Tepki
0
hıhı evet, n70 iyi telefon yav işletim sistemi Os 8.1:) xplore yi yükle 1.22 son versiyondu sanırım, kart 1gb ya tajima x pulse inşallah 300 mb filandır yoksa cıkarınca yer kalmayacak:) o yüzden dedim yani:) xploreden tıkla pulseye, çıkart de bazen yapıyor bazen yapmıyor:D dediğim gibi oyunların şifresini unutunca bazen işe yarıyor bazılarında hiç bişe demiyor, n70 hızlı telefon zaten 227 mhz işlemci 33 mb ram war, dene bi bakalım, bide 9.1i indirde şifresizçıktı demişsin, yanlısmı yazdın bnmi yanlıs anlıyorum şifresizse kullan işte..?

Yukarı Alt