Tajima Pulse

accurate

Üye
Tepki
3
green eyes ıstersen ben sana yardımcı olabılırım program hakkında bılgım yok ama ben sana programı gonderebılırım :)

Tepki
2
çok memnun olurum accurate.
programı elde edip kurcalamak suretiyle öğrenmem lazım.
yönetim maillerinde msn adresim mevcut.
irtibata geçersek sevinirim.

accurate

Üye
Tepki
3
onemlı degıl green eyes calıstıgım ıcın genelde aksamları msnde olabılıyorum aksam musahıt olursan konu hakkında bılgılendırırım özel msj kapalı oldugundan :D ozeldende yazamıyorum

Tepki
2
accurate dün akşam msnde değildim.önümüzdeki 3 gün de olamayacağım.
unutma beni dönünce görüşürüz.
resident nakışla ilgili bir sorunun varsa forumdan faydalanabiliriz ;)

accurate

Üye
Tepki
3
ok bende aksam gıremedım bıraz ıslerım vardı msnde oldugun bırgun tajıma hakkıında gorusuruz

Tepki
0
ben de bu program hakkında bilgi edine bilirmiyim kullanmadım ama kullanımı koly ve zevkli bi program diye biliyorum edine bilirmiyim acaba dostlar...

Tepki
28
arkadaşlar accurate ve pulse krakları varsa sevabına bizede yollayın her türlü özelede linklerede açığız:D bu arada bazı emekler sömürülüyosada o kadar pahalı satmasınlar kardeşim bu proğramlar win xp den daha teferruatlı vede emek harcanmış proğramlar olmasa gerek hatta birçok parçayı ve mantığı bill amcanın proğramına yüklemişler bi kere windows olmasa bu proğramlarda çalışmaz bill amca 150 ye veriyosa sizde 250 ye verin dimi ama hadi olmadı 500 e verin:D

Tepki
2
@maexstra78

ben programı temin edebilirsem yaşayacağım tecrübeleri paylaşacağım.
başka kullanan arkadaşlar da konuya eminim dahil olacaktır ama bir açılış yapamadık henüz.;)

Yukarı Alt