Tajima Pulse

Tepki
28
arkadaşlar pulse nasıl bir numara nakış proğramı oluyo ben kavrayamadım pulsede bişeyler yapiimm dedim ne mümkün bikere nakış punç alanı o kadar darki kendimi kutuya sıkışmış hissediyom ayrıca çıkan desen ne kadar kaliteli olursa olsun iş onu uygulayacak makinanın teknolojisinde iğne inceliğinde ip eleman tela v.s kalitesinde bitiyo bence (muhalefet olsun diye demiyom) en etkili ve en basit proğram eos üstelik eos 2 üstüne tanımam ne istersen yapabiliyon sonuçta harrrrika tabiiki her proğramın kendine has üstünlükleri var eğer pulse dersleri koyarsan memnuniyetle takip ederiz sevgiller

kerso

Üye
Tepki
0
@sumtexnakis

tajima pulse, normal nakışçılar için değil zaten büyük firmalar kullanıyor,
tajima x2 pulse dersleri var bnm sitede:)

Tepki
9
arkadaşlar bende eos2-3,accaurate4 617-618-620,tajima pulse ve wilcom 2006 var,şu an wilcom ve tajimayı inceliyorum.tajima güzel ama wilcom daha güzel geliyo ama daha her ikisinide tam çözemedim,isteyenlere nasıl göndereceğimi öğretin sizinde olsun

Tepki
3
@emrovski

Göndermenin bir kaç yolu var paylaşım siteleri rapidshare gibi veya torent ,msnden ama uzu sürer yada cd çekip gönderme imkanın varsa ftp olarak sadece sitede ihtiyacı olanlara açabilirm....

Tepki
9
@gredi
elimde hem tajimanın hemde wilcom un torrenti mevcut fakat gönderme olayını detaylı anlatmanız lazım(ya da forumda anlatan yere beni yönlendirin).birde böyle paylaşımlar forumda yasakmı bilmiyorum. sonra ayıp etmeyelim:eek:
cd göndermem zor ama rapid i denicem

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@emrovski

Forum kuralları:

16-) Sitede lisanslı program, crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır.

Program free ise elbette paylaşabilirsiniz, Programlar lisanslı ise burada paylaşılması yasaktır.

Teşekkür ederim.

Tepki
3
emrovski arkadaşım....

elimde hem tajimanın hemde wilcom un torrenti mevcut demişsiniz linklerini verirseniz bakabilirim syg...

Yukarı Alt