Tajima Pulse

Tepki
9
@Ömer YILDIZ
program kurulduktan sonra demo diyo ama içinde crack ta var bunu ekleyince normale dönüyo yine paylaşabilirmiyiz ve link nasıl eklenir anlatırmısınız

n-Gin

Üye
Tepki
0
ya koyalım 2 gün dursun linkler şurda , sevinsin garibanlar :D

neyse emulede embroiderydonkers yazın (aramalarda genel sunucular seçilicek) orda bi tajima pulse var , ben 3 yıl önce genelde emuleden indiriyodum daha fazla sonuç çıkıyodu şimdilerde yok , ben o zamanlar koleksiyonumu tamamladım 30 u aşkın desen programı var :D

Tepki
2
Bilgi;
programı bir arkadaşım sayesinde temin edebildim.(teşekkür ederim burdan ona)
fakat kurulumundaki ayrıntıları ayarlayamadım onun için de kullanmaya başlamadım.bu yüzden bilgi veremiyorum.
kullanmaya başlayınca (işler çok yoğun bu konuyla ilgilenemiyorum) konuya ilişkin bir başlık açıp görüş paylaşımına başlayabiliriz.yada benden önce kullanan arkadaşlar program için başlık açıp bilgi verebilirler.

Tepki
3
aslında en iyisi lisanslı almak değil mi bizim çizdiğmi yaptığımız bişeye telekkr gelmeyince emeğe saygısızlık oluyo ama adamların yıllarca uğraşıp yaptıkları program için lisanssız arıyoruz bence yanlış

Tepki
0
Merhaba bana yardımcıolurmusun lütfen pul deseni nasıl yapıyorsunuz
hiç kullanmadım ben pulseyi

Tepki
28
kerso bilader pulseyi büyük firmalar kullanıyo demiş ama ben hiçbirşey anlamadım neticede makinaya desen hazırlanıyosa ha bir makina ha bin makina haaa bin makinaya hazırlarken çok seri hızlı yani atıyom eosta her bir desene karşılık 10 desen yapma garantiliyse eywallah ki yok ööle bişey büyük firmalardan kasıt nedir yine çözemedim ne kadar büyük olursan ol her seferinde yineledim yinede yineliyorum senin makinan teknolojik olarak neredeyse desen pulse dende çıksa eostanda çıksa accurateden de çıksa deişmezzzzzzzzzzzzzzz sonuç makinanın teknolojisinde step yada servo motorların kaabiliyeti ve makinanın mekanik aksaamı kızak sistemi ve çeliğin teknolojisi şu an makina üreticilerinin en önemli problemi bu bunları çözen nakışa kalite katabiliyo desen proğramı zurnanın son deliği 10 sene ewwelki desen proğramı ile şu ankiler arasında nakış adına arpa boyu ilerleme yok çünki proğramların tümü hepisi ayni mantık ile çalışıyo logaritması vede algoritması aynı sadece sunumu arayüzü yada bize görünen yüzü değişiyo menüler kolaylaşıyo sinüsü cosinüsü tanjantı kotanjantı ayniiiiiiiiiiiiiii ilaveler oluyosa payet boncuk v.s aparatlar için oluyoooo başkada bişee yok dikkat edinnakış proğramlarının en kötüsü bile 1mm nin yüzde biri ile parametre lendirilmiş ama makina mm nin yüzde biri hareket alamıyosa boştur ki makinalarda 1 mm kalınlıkta srgı yapmakta her makinanın harcı deildir teknolojik olarakdan

Yukarı Alt