Takvim çalışmalarım!!

Tepki
0
2008 yılı içerisinde yapmış olduğum takvim denemelerim..

Tepki
25
tamamiyle farklı ve karışık çalışmalar olmuş. çok detaylı incelememekle birllikte göz yormuyo... tarzım değil ama ben beğendim. düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Işıl Hanım. Gerçekten çok güzel çalışmalar. Elinize ve emeğinize sağlık. Çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bakış açsına göre değişen çalışmalar diyebilirim..
Bana çok karışık geldi ayrıca göz yoruyor.
Arasından hangisi daha güzel derseniz bence "September 2008" olmuş
Ellerinize sağlık

Tepki
0
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim..Ben Adobe yi keşfederek öğrenen birisi olduğum için profesyonellerle aynı kategoriye giremem tabiki..Bu sadece benim hoşuma giden bir tarz ve bu şekilde çalışma yapmaktan memnun oluyorum çünkü ticari bir amaç gütmüyorum :) Beğenilmesi beni hakikaten çok mutlu etti..Göz yorma konusu içinde haklısınız tabiki..Hobim bu..Sonuç olarak yeniden teşekkürler..

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Bende çalışmalarınız çok beğendim, fikirlerin gerçekten güzel,
Fakat yaptığın çalışmaların süresini biraz uzat bence, oldu diye hemen bitirme, her baktığında düzelteceğin bişeyler görürsün mutlaka,
Bu çalışmalarında da öyle, bi kaç dekupede sorun var, bazı fontlar oturmamış mesela, dediğim gibi işleriniz biraz daha detaylı inceleyerek çalışın derim, daha kusursuz çalışmaları başarabilirsiniz, nacizane önerim..

Ellerinize sağlık..

ismail koc

Üye
Tepki
0
çok güzel çalışmalar fakat bir okadar da ilginç. cıvıl cıvıl rengarenk insanın baktıkça içini açıyo. bence bunları 2009 a uyarla ve bastır. iyi satar bence.

kriptonik

Üye
Tepki
1
Vallahi bende yeni görüyorum bu çalışmalarınızı çok beğendim gerçekten hepsi çok renkli.. ama uzun süredir çalışmalarınızı paylaşmadığınızı görüyorum.. buna üzüldüm şimdi..

Melek Kaya

Üye
Tepki
0
Ben de hepsini çok beğendim, renkli,cıvıl cıvıl,ellerinize sağlık Işıl Hanım.Daha çok paylaşım bekliyoruz sizden :)

Yukarı Alt