takvim - reklam tanıtım çalışması (örnek)

Tepki
25

cıvıl cıvıl çok güzel tasarımlar yapmışlar valla çok amaçlı bi tasarım olmuş hem takvim hem ürün tanıtımı ben çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim... incelemenizi tavsiye ederim ahenkli çalışmalar olmuş...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Evet dilek hn gerçekten cıvıl cıvıl olmuş güzel çalışmalar paylaşım için teşekkürler

Tepki
25
@Süleyman Köklü
ben teşekkür ederim Süleyman bey...

@Yaşar Karadeniz
ben teşekkür ederim Yaşar bey...

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Gerçekten güzel bir paylaşım aynısıdan kendi resimlerimle yapıp bir takvimde ben oluşturayım resimdeki kızlar kadar güzel değilim ama olsun burhan altıntop gibi duvarıma asayım teşekkürler cidden:)

Tepki
25
@Mehmet KIYMIK
ilahi Mehmet bey pek güldürdünüz beni... yapın bakalım sadece duvarınıza asmakla kalmayınız lütfen burada da sergileyiniz bizde görelim... teşekkür ediyorum...

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Dilek Doğrusöz

Dilej hanım,

Sizi güldürebildiysem ne mutlu bana hayhay tabikide paylaşımda bulunayım fakat ilk işim yarın bir fotoğraf stüdyosuna gidip ilginç ilginç resimler çekinmem lazım işallah vaktim olurda yaparım sizinlede paylaşırım iyi niyetinizden dolayı ben teşekkür ederim.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Harbiden de adamlar yapmış ne diyelim, Allah burdaki başarılı çalışmalardan bizleri de nasiplendirsin.

Paylaştığınız için teşekkürler Dilek Hanım...

Tepki
25
@Mehmet KIYMIK
:D mehmet bey ne yaptınız bugün vaktiniz oldu mu çekim yapabildiniz mi? :) şaka tabi...
ben teşekkür ederim...

@Hakan Dağdeviren
darısıda bizlere... ben teşekkür ederim...

Yukarı Alt