Tanışalım kaynaşalım:)

melek

Üye
Tepki
0
başlıktada yazıldığı gibi tanısalım kaynasalım forum üyelerimizin adı nedir, nerden, ne iş yapıyor hobileri nelerdir? bunları yazalım:) çok şeymi istiyorum.

kendimden baslayayım adım melek istanbul şişlide oturuyorum, grafiker adayıyım, Böyle büyük bi grafiker topluluğun arasında olmaktan mutluyum
sevgiler.

Tepki
6
adim baha amsterdamda yasiyorum bir reklam firmasinda reklam metinleri yazip cizimler yapiyorum eskisehirde okudum 20 sene antalyada kaldim aslen kirsehirin sirin bir koyunde dogdum ancak daha 1 yasinda antalyaya yuvarlandik.Metallica iron maiden new wawe muzikten hoslanirim yer yer ozgun muzik protes muzikde dinlerim hobi olarak turkiyede muzisyenlik yapiyordum aksamlari v.s ancak burda daha bi tikirti yok hayirlisi..

U

User

Misafir
tasarım tasarsın tasar işleriyle ugrasıyorum. malesef türkiyede yasıyorum. jenihehr lopezle evlenmek gibi hayalim var. peh. işte öle. tırlatmış 1 tasarımcı :}

U

User

Misafir
@st_anger_07
imkan varsa yer deişelim dost. :} sonra geri dönecem dersen kabul etmem ona göre.

Wish

Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar adım Dilek.Bursalıyım ve ağırlıklı olarak matbaa sektöründe grafiker olarak çalıştım ve çalışıyorum.
Eğlenceli olan herşey hobimdir.eheheh

Yukarı Alt