Tanışalım kaynaşalım:)

buse

Üye
Tepki
0
Adım Buse Matbaa anlaşmalı bir ajansta reklam ve dergi tasarımında koordinatör olarak çalışıyorum Takıntılı oldugum sanatçı papa roach & breaking benjamin

accurate

Üye
Tepki
3
merhaba adım ayse:) 23yasındayım bursada ikamet edıyorum nakış programında desınatorluk yapıyorum yarısmacı arkadaslara basarılar dılerım :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ndesign

Üye
Tepki
51
meraba arkadaşlar kod adım burak sanal alemde beni nrl-design ve ........ diye tanırlar istanbulda ikamet ediyorum şantiyelerde bana patron derler :) neyse 22 yaşındayım açıktan okuyorum ve inşaat firmasında çalışıyorum patron babam yapı malzemeleri satış ve uygulama. istemeden girdim sektöre çalıştırmak istediğim sektör ise reklamcılık inşallah bir gün oda olacak kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın herkesle tanıştığıma memnun oldum yarışmacı arkadaşlarıda en kısa sürede eleyeceğime emin olabilirsiniz beni destekliyorsan nrl yaz 0000 yolla

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
slm..! bende buse istanbul/güngören 'De oturuyorum... Anadolu meslek lisesi grafik ve fotoğrafçılık bölümünde okuyorum.... yani bende br grafiker adayayım...;)

Tepki
1
slm..! Ben de ALİ Ankara/Keçiören de ikametgah ediyorum ...Keçiören anadolu meslek de bilgisayar bölümünü okuyorum 3 sene önce Ps merak saldım ugrasıyorum bu forumda da bilgime bilgiler katmaya basladım....Herkese yarısmada basarılar beni destekliyorsanız AL1ANK06 yazıp 3131 msj yollayabilirsiniz....

Yukarı Alt