Tanıtım Afişi

Tepki
4

Boş Bir Afiş Çalışması Nasıl Tamamlaya bilirim???

htc_gny

-_-
Tepki
6
Eşrefoğlu Camii eksik :D afiş çalışmasında ki amaç nedir? Yani bi etkinlik duyurusu mu? Yoksa Beyşehirin tanıtımı mı? vs...

htc_gny

-_-
Tepki
6
O güzel Beyşehir Gölünden gün batımı bir kareye ihtiyacı var bu çalışmanın :) artık nerede ve nasıl kullanacağınız size kalmış... :)

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Beyşehir çalışması denildi mi orada biterim hemen ben :) Hemen başlayalım...

Sevgili İsmailcim "her mevsim güzel" demişsin ama 4 görsel de (köprü dahil) karlı fotoğraflar... yani kış aylarında çekilmiş. Çalışmanın amacı Beyşehir'in her mevsim güzel olduğunu vurgulamak ise bunu yansıtan görseller kullanmamışsın.

Görselleri düzelttik diyelim Font tam bir hayal kırıklığı... kenarındaki kontur da aynı şekilde. Font değişmeli renginde zemine göre değişiklikler yapılmalı.

Zemine göre dedim fakat arka plandan o kardan adam vektörü kaldırılmalı, eskitme kağıt yada deri dokusu düşünüşlebilir bunun yerine...

Görsellerin yerleşimi, o kare içinde küçük küçük durmaları, amacı tanıtım olan bir afiş için çok vasat kalmış. görsellere farklı formlar düşünülmeli gerekirse kırpılmalı. bununla ilgili bir örnek göstermek gerekirse

daha uzun uzun anlatabilirim ama zamanla bunları kendin yapacaksın bundan eminim. ;)

Tepki
4
kerim hocam bu fikirlerin için teşekkürler artık yavaş yavaş düzelteceğim teşekkür ederim yorumun için

Yukarı Alt