tarımsal sulama sistemleri (kartvizit)

Tepki
0

Daha müşteriye sunmadım ma inşallah beğenirler.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sayın unforgiven_aa background (zemin) rengini neden siyah yapma ihtiyacı duydunuz?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@unforgiven_aa
Tarımsal diyorsunuz peki toprak rengi denediniz mi. Koyu olmamak kaydı ile kahve tonları taba rengi mesela, yanyana getirip kıyaslamak gerek nasıl olur acaba ?..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Kahve tonu çalışmanız çiğ kalmış bence fakat kurak toprak çalışmanızı biraz daha softlaştırarak yazılarınızın renklerini de daha koyu kahve olarak düzenlerseniz sanırım daha güzel bir çalışma çıkacak ortaya ne dersiniz?

Tepki
0
Kahve tonu çalışmanız çiğ kalmış bence fakat kurak toprak çalışmanızı biraz daha softlaştırarak yazılarınızın renklerini de daha koyu kahve olarak düzenlerseniz sanırım daha güzel bir çalışma çıkacak ortaya ne dersiniz?
yazıları dediğiniz üzre koyu kahve yaptım ama dahada sönük kaldılar ve okunaklı olmadı. tabiki bu tavsiyelerinizinde içinde bulunduğu tasarımları müşterye sunacağım. çok teşekkür ederim.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@unforgiven_aa
Rica ederim sayın unforgiven_aa, biraz yönlendirmeye çalıştım umarım faydalı olmuştur, daha geniş düşünebilirsiniz kolay gelsin, saygılarımla...

Yukarı Alt