Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum

emrex42

Üye
Tepki
0
2- senedir kendi başıma photoshopla ilgileniyorum, ders videoları izliyorum bişeyler öğreniyorum ama bu şekilde kendimi fazla geliştiremiyorum. birileri beni yönlendirse şöyle bir çalışma yapmalısın dese ödevler verse çok güzel olur diye düşündüm. Çünkü kendi başıma bişey yapasım gelmiyor, yapcak bişey bulamıyorum... :confused:

Bana bu şekilde ödevler veren olur mu? Veya derdimi anladıysanız tavsiyeleriniz var mı?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Pardon affınıza sığınarak merak ettim acaba ne işle meşgulsünüz ? Yada şöyle mi söylemeliyim grafikle, grafikerlik ile alt yapınız nedir?

emrex42

Üye
Tepki
0
ben üniversite öğrencisiyim, bu tarz şeyler yapmaya hevesliyim. Yani boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum.
Grafikerlik altyapım fazla yok ama photoshopla bi resim üzerine yapılabilcek çoğu şeyleri yapabiliyorum.
Ama biraz photoshop çalışıyım dediğimde aklıma yapcak bişey gelmiyor. Film açıp izliyorum :(

i.Furkan

Üye
Tepki
1
Abi Sana bir ödev ozaman bana şöyle 3 boyutlu adımı yaz ( FURKAN ) altında yansıması olsun ama böyle suyun üstündeymiş gibi etrafta şimşek ler olsun :D bekliyorum yapmazsan eksi (-) koyucam ona göre :))))

Yukarı Alt