Tasarım Programlarını Winrar Dosyası Şeklinde Indirebileceğim Bir Site Var Mı

blue.dream

Üye
Tepki
1
Merhaba,

bu siteyi bugün keşfettim... Tam olarak inceleyebilecek zamanım şuan olmadı ama geniş kapsamlı bir site olduğu kanısındayım. Günlerdir aradığım sorularımın cevabını yakalayacağımı tahmin ediyorum...

Corel Draw, illustrator, Freehand, Adobe Photoshop... vs gibi tasarım programlarının winrar dosyası şeklinde indirebileceğim bir site arıyorum ama bulamadım... Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla....

blue.dream

Üye
Tepki
1
Çok teşekkür ederim....
Direk bu adreslere girip indirebiliyor muyum.. Ya da nasıl bir yol izlemeliyim....
Deneyeceğim inşAllah başarılı olurum...... Öncesinde birçok siteden denedim fakat olmadı....

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@blue.dream

Elbette, adı geçen sitelerden trial (deneme/öğrenme) versiyonlarını indirebilirsiniz.

blue.dream

Üye
Tepki
1
Murat bey teşekkür ederim...

Programları bugün indirmeye çalıştım. Ne yazık ki <Illustrator tarafından artık desteklenmeyen bir işletim sistemi kullanıyorsunuz. > şeklinde bir uyarı aldım.. Diğer bilgisayarda deneyeceğim... Lakin bu deneme sürümleri 30 günlükmüş..Oysa ben bu programları öğrenmek istiyorum, çok iyi kullanabilmek istiyorum... Bunun içinde benim zamana ihtiyacım olacak... Daha başka bir kolayı yok mudur...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Grafik programları ücretli programlardır. Deneme zamanı olarak 30 günlük zaman tanınır ve bu zaman sonunda programı satın almanız veya sistemden kaldırmanız gerekir. Programları normal olarak satın aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Satın almadan kullanma biçimleri ve indirme site adresi vermek forum kurallarına aykırıdır ...

blue.dream

Üye
Tepki
1
Bu durumu ben en başta düşündüm... Satın almana gerek yok şeklinde birkaç uyarı aldım.... Ondan sonra zaten winrar dosyası şeklinde indirebilmek için aramaya başladım.... Birçok programa ihtiyacım var hepsini birden satın almamda zor... mutlaka bu programları öğrenmem lazım, özellikle de corel draw ve illustrator.... :(

Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim....

Tepki
6
@blue.dream

normal de programları ücretli almak gerekir ancak bizim gibi fakir kullanıcıların malesef böyle paralar ödemesi mümkün değildir.

EnKraL

Üye
Tepki
0
ilk öncelikle merhaba aynı programlar bana da lazım ben normalde matbaa da ofset bölümünde çalışıyorum şuan kursa gitmeyi düşünüyorum ve bu iş üstünde yoğunlaşıyorum saatlerinden faydalanıp 8 saat çalışan bir şirkete girdim burda corel ve photoshop v.s programları bulup inceleye bilirim kursa gitmedn 1-2 adım ata bilirim gayesiyle buradayım kursa gittiğim de de fazla zorluk çekmek istemiyorum programlar banada lazım yardımcı olursanız size minnetar kalırım Saygılar...

Yukarı Alt