Tasarıma İhtiyacım Var

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba umarım iyisinizdir. sizlerden bir isteğim olucak bursada brode sektörü üzerine desen yapmaktayım tasarımı bilen arkadaşlardan tasarım alabilirim tasarıma ihtiyacım var brode punch yapmaktan tasarıma zaman ayıramıyorum bursada bir çok firmayla çalışmaktayım tasarım istiyorlar benden buna talep veremediğimden sizlerden yardım istiyorum tasarımlarım fiyatı 25$ dolardan satmaktayım aylık ortalama 400 aşkın desen satmaktayım bana yardım edermisiniz

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@Can.99

Merhaba...
Konuya biraz daha açmanızı istesem sizden ihityacınız olan tasarımları bir ücret karşılığında mı ? İstiyorsunuz... Bunu Biraz Açabilirmisiniz. Konun İçeriğinin belli olası açsından soruyorum...

Tepki
0
evet arkadaşlar çalıştığım bir sürü tasarımcı var çalışma tarzı hiç önemli değil perde üzerine aplikeli modern desen fiorentina desen mutfak desen hiç öneli değil bunları mesela bir arkadaşımdan 50 tane tasarım alıyorum bunları kendi müşterilerine sunuoyurm daha sonra begenilen desenleri punch olarak götürdüğümde bir kaç gun içersinde bana ödemesi yaplıyor bende size dönerek tanesi 25$ kaçtanesi satıldıysa bunun parasını size veriyorum ama benim bi konuda hassasiyetim var tasarım konusunda ben çok ciddi çalışıyorum sattığım müşterilerime patent garantisi veriyorum bir yaptığım deseni başka bir müşteri 1000 ytl de verse vermem böle yani ben tasarımdan bişey kazanmıyorum ben punchtan kazanıyorum

tabi sonuçta bir güvende olmalı belki burda yazdıklarım çok ciddi olduuğu düşünülmeyebilir ama isterseniz çalıştığım firmalrı buraya referans olarak dökebeliirim

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Tasarım Gönderecek Arkadaşlara Tasarımlarının Satlıp Satılmadığı Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Edeceksiniz... Benim Aklıma Takıldı Mutlaka Gönderen ve göndermeyi düşünen Arkadaşlarında Aklına Takılacaktır.... Bu Konu İle İlgili Firmaları Refarans Gösterebilirim Demişsiniz Bu Yetersiz Gelebilir.. Şahsi Düşüncem... Bu Konu Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz...

Konuyu İşveren Kısmına Taşıyorum İlgilenen Arkadaşlar İle Özelden irtibata Geçip Ayrıntıları Konuşabilirsiniz Teşekkürler...

Tepki
0
arkadaşım kimsenin emeğine göz dikemem eger öle bişey yapıcak olsaydım yaklaşık 13 yıllık şirkette bu kadar sürmezdi benim ticaret anlayışım farklıdır. ilgili arkadaşlar özelden kunaşım daha sağlıklı olur her konuda butun bilgi verebilirim

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@Can.99

İşte Bende Bundan Bahs Ediyorum Ticaret Anlayışınız Nasıldır. Ben Size Tasarım Göndersem Beni Nasıl Haberdar Edeceksiniz... Tamamen Size Güvenmem mi gerekiyor... Ayrıca Sizi Birilerinin tasarımına göz dikiyorsunuz diye bir ifade kullanmadım sadce bilgi sahibi olmak açısından sizeden açıklama istedim ki sizin verdiğiniz cevap hemen beni aradan çıkarmak oldu Konuyla İlgili Açıkmala Yaparsanız Sevinirim... Teşekkür Ederim...

Tepki
0
arkdaşım ben tasarım konusunda sen bana 100 tane tasarım gönderdiğinde bunları ben müşterime gösteriyorum birine sattığım deseni diğer müşteriye aynı deseni satma gibi bir lüksüm yok bana ters neyse içlerinden 10 veya 20 tanesi beyenildi bunları punchlarıyla birlikte müşterime teslim ettiğimdebir süre sonra bana ödeme yapıyıo bende senin ne kadar desenin satıldıysa bunun parasını sana gönderiyorum beğenilmeyen desenler tekrar sana geri gönderiyorum copyalama gibi komikçe bişey yapmam yukarda allah var ben sadece yetiştiremedimden dolayı bunları istiyorum tabi sonuşta azda olsa sizlere parasal yondende katkıda bulunmuş olucam bir nevi ek gelir kazanırsınız fabrikasyon çalışıyorum aylık en azz 300 desende aşağıya desen yapmıyorum yaklaşık 60 aşkın müşterim türkiye ve yurt dışında var buyrun gelir her zaman mesleğimi yapan herkeze saygım vardır sonuçta emek veriyoruz bu işe dediğim gibi buyrun gelin her zaman misafirim olabilirsiniz;)

Tepki
4
slm sizinle nasıl irtibata gecebilirm... 3 yıldır grafikerlik yapıyorum. bu ara ek gelire ihtiyacım var size yardımcı olmak isterim

Tepki
1
Bak ben sana tanesi 100 $ dan istediğin tasarımı yaparım. Sen satarsın satamazsın, kopyalarsın kopyalamazsın sana kalmış. Güven ve emek bu kadar kolay kazanılan birşey değildir. Sende bu kadar kolay isteme lütfen...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt