tasarımcı grafiker

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
freehand ve photoshop programlarını kullaniyorum, desen tasarim asistani olarak 1 yil tekstil frmasinda calistim, isler kotu gittiginden dolayi, is yeri kuculmeye gitti malesef cikmak zorunda kaldim,

etiket tasarimi afis, brosur tasarimi konusunda bilgim var e ayni zamanda accurate 4.620 hakkinda biraz bilgim var, is ariyorum...

bu arada istanbul avrupa yakasinda oturuyorum

elifba

Üye
Tepki
0
Beylikdüzü'ndeyiz Ayrıntılar için lütfen 0532.3565416'yı arayınız.

paradox84

Üye
Tepki
0
merhaba iii günler biz daha cok katalog ve digittal baskı alanında faaliyet göstermekteyiz... photoshop, autocad, freehand gibi benzeri programları kullanabiliyorsanız ve katalog calısmalarınız olduysa lütfen blue_ocean_83@hotmail.com adresine cv inizi yada yaptığınız bir kaç işi gönderebilirsiniz... ist/ avrupa yakası

Tepki
0
anadolu yakasındaki ajansımıza tasarımcı grafiker arıyoruz. kısa özgeçmiş ve küçük bir portfolyo yollamanızı rica ediyorum.

kayhan70

Üye
Tepki
0
merhaba, biz merkezi italya da olan bir tekstil mümmessil bürosuyuz. photoshop, acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. ilgilenirsen 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçebilir veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com adresine mail atabilirsin.
yerimiz halkalı dadır.
iyi günler

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt