tasarımıma yorum yapar mısınız?

kanalga

Üye
Tepki
0

Arkadaşlar uğraşılmış birşey değil ama bi yorum lazım fikir açısından.

Tepki
5
Kart mı, bez afiş mi?
IF gibi duruyor F ilk bakışta
Yol efekti iyi ama saat gibi çizgiler olmamış...
Ama bakınca Okunuyor o amaca yönelik olarak iyi olmuş...

sebograph

Üye
Tepki
9
lütfen konu açarken başlıkları daha özenli seçelim konunuzu inceleyen arkadaşlar mutlaka yorumlarınıda yapacaktır

Tepki
0
o yedigün 24 saat açık taki elipsi bence jant yaparsanız belki ufak bi görsellik olur

kanalga

Üye
Tepki
0
Benim konu başliğima kİm kafayi takmişkİ değİştİrİyor Öğrenebİlİrmİyİm.

xblack

Üye
Tepki
34
Konu yanlış yer açıldığından taşınmıştır ve başlığı düzeltilmiş olabilir. Forum düzeni için. Ayrıca renkli yazı kullanmak yasak. Lütfen dikkat edelim. Teşekkür ederim.

Survivor

Üye
Tepki
0
Federal aynalamasının üstüne Otomotiv binmiş güzel görünmüyor. Federal Otomotiv sanırım birleşik bişey ama orda birbirinden çok kopuk duruyor. Örnek Federal için çalışma yapılabilir altına Federal Otomativ LTD. ŞTİ. gibi bişeyler yapabilirsin.

Tepki
0
kötü bi çalışma değil,üzerinde daha fazla durarak daha iyi bişi çıkarabilirsin mesela zeminde otomotiv ile ilgili bişiler atabilirisn daha yaratıcı olur die düşünüyorum,ha bide o saat bana gayet mantıklı geldi,7-24saat:) ellerine sağlık

Tepki
4
bende şunu ekleyeyim , 7/24 de zaman göstergesini kullanmışsın , f nin arkasındaki zaman olayını kaldırıp farklı bi çalışma yapsan daha güzel sanki, f de yol çizgilerine göre yol küçük kalmış, ilk bakışta anlaşılmıyor, f yi biraz daha kalınlaştırıp yolu da büyült göze daha hoş gelir

Yukarı Alt