Tasarımlarını paraya çevirmek isteyen freelance tasarımcılar aranıyor...

Durum
Konu kapatılmıştır.

encourage

Üye
Tepki
0
Yurtdışında çok popüler olan Laptop ve telefon stikerlerı üretim ve satışını gerçekleştiren sitemize iş ortağı olmak ister misiniz?
www.teknolojininmodasi.com sitesinde tasarımlarınızı değerlendiriyoruz.

Çalışma Sİstemi
- Tasarımcılar adminlerimize tasarımlarını onaya gönderiyor.
- Onaylanan görseller üzerinden iki taraf arasında satış hakkı sözleşmesi yapılıyor.
- Onaylanan görseller ürünlere uygulanarak, sitede tasarımcının ismi ile satışa çıkıyor.
- Tasarımcılar kendilerine açılan arayüzler sayesinde kendi ürünlerinin satış takiplerini gerçekleştiribiliyorlar.
- Aylık satışlar sonucunda tasarımcıya aylık toplam ürün sayısına göre satış komisyonu havale olarak yapılıyor.
- Tasarımlarını güncelleyen ve tasarım sayısını tasarımcılar daha çok kazanıyor.
Tasarımlarına güvenen yaratıcı arkadaşlar bizlere info@teknomoda.net adresinden ulaşabilirler...

Tepki
4
ucuz işcilik hatta bedava işcilik arıyorsunuz freelance çalışıyor olmak ve formdaki tüm arkadaşlara sölüyorum bunu, freelance calışmayı düşünüyorsanız iki sekilde çalışamanız katii süretle gecerli olmalı ya işin %30'nu peşinat olarak almalısınız yada emeğinizin tasarımlarınızın muhakkak ve muhakkak karşılığı olacağınına dair bir sözleşme imzalatmalısnız. Bunun dışındaki şartlarda imakan sunduklarını idda edenler emek tacircileridir. Uzun zamandır bir cok kisi hatta firma ile bir cok çalışmam oldu ama basta belirtiğim olmazsa olmaz iki kural dışındakilerle kesin maddi problem yaşamışımdır.

Kendinizi ve emeğinizi böle basite almayın bu tip ilan veren arkadaşlarda bir akıllı siz degilsiniz cözüm ortagi aramak oldukca iyimser bir yaklaşim. Kitleye ve kaliteli işe önem veriyorsan bunu somut bir sekide göstermelisin böle ucuz bir yola bas vurmak işin boyutunu gösterir....

encourage

Üye
Tepki
0
dostum tasarımcının pazarlık gücü yaratıcılığı ile orantılıdır. sen merak etme iyi tasarımcılar herzaman iyi para kazanır. kimse köle değil, her seyin bir ederi var.

Ayrıca bizde asgari ücretten stajyer çalıştırmasını biliyoruz, ama bu iş yurtdışında da freelance yapılıyor, hem bir challenge oluyor hem de her tasarımcı kendi çalışmaları doğrultusunda para kazanabiliyor. Bence olayı yanlış yorumlamışsınız.

masey

Üye
Tepki
0
neyin tartışmasını yapmışsınız böle tasarımcı yaptığı işi pazarlayamıyorsa zten emeği hep boşadır hobi olarak yapıyorsa zaten iş kısmıyla ilgilenmez kesinlikle.... Sonuç olarak emek basit ve ucuza gitmemeli ve kesinlikle en az çalışmanın yüzde 25 ini almadan işe başlayın tabiki işinizi para için yapıyorsanız ama seviyorum felan diyorsanızda yarışmalara kaltılın zaten her zaman hak eden hak ettiğini alır böle ilanlara cevap vermye gerek bile olmadığını herkes biliyor bunu ancak konusunda acemi olanlar yapar:D

Tepki
0
kerem kardesime katiliyorum. bedavacilik yok !
uyaniklar yok yarisma yok bilmem ne isi goturuyor koyun zaniyor milleti.
inanmayin abiyler :D para pesin kirmizi mesin !!! :D

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt