taze taze eos 2 den çıkma 10 000 adet nakış dosyası

Tepki
0
paylaşımınız için çok teşekkürler.desenlerinizi indirdim.sizden bir ricam olacak eteğe uygulamak üzere pullu geometrik şekilli desenler lazım.yardımcı olursanız çok iyi olacak.yapacağınız yardım için şimdiden teşşekkürler

jandemir

Üye
Tepki
0
@eşref çağlıyan

içinde bana ait olanlarda var olmayanlarda fifti fifti yani, desenler ref formatta, desenleri eos 2 de açarsanız koordinatlarıyla müdahale etmeniz mümkün (sanki kendiniz yapmışınız gibi) eğer eos u olmayanlar varsa (linkini koyarız:D) yok ben almiim diyenlere bu dosyaları embird de açabilirler sonrada embird de istediğiniz dosya biçimine dönüştüre bilirsiniz embirdin en iyi özelliklerinden biride budur ister tek ister toplu bir nakış dosyasını(deseni yanii)diğer formatlara dönüştürebiliyo olması(convert edebilmesi)embirdi nereden bulacam diyenlere geçen hafta bir konu açmış vede linkini vermiş idim bundan bir önceki konu zahmet olacak ama:D
yani eosta aciliyormus sonrada embird de hangi formatlazim onu sececen sonrada istersen accurate de ne yaparsin bilmem :eek:

Tepki
28
teşekkürler arkadaşlar pişirmiş önünüze koymuşuz bir zahmet ağzınıza götürün ve çiğneyin yawww:)

Yukarı Alt