Teknik bilgi sınavlarda ne kadar gerekli?

Tepki
0
Merhaba
Ben geç verilmiş bir kararla grafik okumak istiyorum. Fakat yetenek sınavlarına hazırlık için çok geç kaldım. Kursa gitme imkanım olmadı. Bir sene beklemeli miyim yoksa baska yetenek sınavı olmayan bir bölüme mi yönelmeliyim karar veremedim. Açıkçası sınavların zorluk derecesi hakkında da bir bilgim yok. Yeteneğim var ama teknik bilgim hiç yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Tepki
0
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim aklımda ki çoğu soruya yardımcı oldu fakat sanırım ben bu sene sınavlar konusunda fazlasıyla yetersiz olduğumu düşünüyorum. Eğer yetenek sınavı olmadan alan üniversiteler bilginiz dahilindeyse öğrenmek isterim galiba bu daha çok yardımcı olacak bana.

Tepki
0
Benim amacım çizim yapmadan ya da gelişemeden kolay yoldan bir şeyler elde etmek değil. Düşüncelerimi yanlış aktardıysam özür dilerim. Ben zaten çizimin olmadığı, herhangi bir şey üretemediğim ya da benim elimden çıkmamış bir meslek edinmek asla istemem. Bu konuda size kesinlikle katılıyorum. Ben sadece istediğim meslek üzerine bir yol çizmeye çalıyorum. Sorduğum üniversitelerde bu yolda bir araç yalnızca. Yoksa tabi ki çizim olmadan ortaya adam akıllı bir şeyin çıkmayacağını biliyorum. Ve bu konuda bana yardımcı olduğunuz için, zamanınızı ayırdığınız için size minnettarım. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim. :)

Tepki
0
Benim amacım çizim yapmadan ya da gelişemeden kolay yoldan bir şeyler elde etmek değil. Düşüncelerimi yanlış aktardıysam özür dilerim. Ben zaten çizimin olmadığı, herhangi bir şey üretemediğim ya da benim elimden çıkmamış bir meslek edinmek asla istemem. Bu konuda size kesinlikle katılıyorum. Ben sadece istediğim meslek üzerine bir yol çizmeye çalıyorum. Sorduğum üniversitelerde bu yolda bir araç yalnızca. Yoksa tabi ki çizim olmadan ortaya adam akıllı bir şeyin çıkmayacağını biliyorum. Ve bu konuda bana yardımcı olduğunuz için, zamanınızı ayırdığınız için size minnettarım. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim. :)

muratamam

Yazar
Tepki
364
Rica ederim,
Eğer bileği yatkınsa, 5-6 ay kadar dersleri seyrederek disiplinli ve sıkı çalışan biri, profesyoneller kadar olmaz ama

sınavları kazanacak seviyede çizmeyi öğrenebilir.

Yukarı Alt