Tekno Kimya Logo Çalışması

Cengiz Duhan

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
23
Emeğinize sağlık Hümeyra Hanım, Nacizane bir tavsiyem olacak, logonun ortasındaki tk harflerine bir hareket verilecekse bence bu yukarı doğru bir hareket olmalı, yani inişe geçen bir uçak değilde kalkışa geçen bir uçak gibi de diyebilirim, firma için daha iyi bir algı oluşturur düşüncesindeyim,

user9

Grafiker
Tepki
80
@Cengiz Duhan

teşekkür ederim eleştiriniz ve tavsiyeniz için Cengiz Bey söylediğinizi göz önünde bulundurucam.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Güzel bir çalışma sadece gradient olan çizgiler kırmızıdan beyaza değilde kırmızıdan renksiz zemine geçiş olsa yani bir ucu transparent olarak olsa sanırım daha güzel olacak gibi nasıl anlattım ben çözemedim ne diyeceğime bulamadım :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@Emre ÇETİNER

yarın iş yerin geçtiğimde anlattığınızı uygular buradan paylaşır hep beraber görürüz. teşekkürler eleştiriniz için. tasarım dolu güzel günler dilerim.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Bence kimya konusunda kendini ifade edebilen bir logo değil ama bu haliyle onaylanmış hayırlı olsun. Firma isminde kullanılan yazı karakterini beğendim ama "tk" harflerini pek beğenmedim farklı bir yazı veya değiştirilmiş karakterler kullanılabilirdi. En çok gözüme batan nokta ise logo-yazı orantısı firma ismine göre bence üstteki şekil çok büyük olmuş biraz daha küçük olsa daha şirin duracak gibi, biraz küçültünce bu halde görünüyor: ...

user9

Grafiker
Tepki
80
@ZxxxE

güzel bir eleştiri teşekkür ederim. ilk yorumda da açıkladığım gib ibaşlangıçta kimya ile ilgili çalışmalar yapıldı ancak firma istemedi. durum bu olunca da sonuç bu oldu :)

Yukarı Alt