TEMA Vakfı Logom(Serbest)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Forumda bu alt forumu görünce logo tasarlamak istedim.İlk defa PS de logo yarattım.Tema olarak da TEMA Vakfını seçtim... Serbest Çalışma tabiki...

Nasıl oldu bilmem...

Beyaz:

Siyah:

Tepki
100
orijinal logosunda da "e" turuncu...
neden sizde "E" turuncu yaptınız?
daha yeni fikirler çerçevesinde çalışabilirdiniz.
birde "el" değilde ayak izi gibi olmuş, dört parmaklı? :)

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Hakan bey,

Güzel bir çalışma ellinize sağlık ama Emine hanımın dediği gibi daha farklı bir çalışma bekliyoruz sizden eminim yapacaksanız :)
Saygılarımla.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Emine Hanım:

Değerli ve samimi fikirleriniz için çok teşekkürlerimi bildiririm.Açıkçası pek araştırmadan aceleci davrandım,sadece resmi sitesine girip logolarına baktım ve çıkıp çizdim.Çünkü hiç çizmedim,ve bilmiyorum bir logo nasıl olmalı.

Emine Hanım Sizin içten,ciddi yorulmarınıza bakarsak bu logo işi pek de bana göre değil anlaşılan.

Tekrar Teşekkürler...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bu motive edici güzel sözlerinizden dolayı size teşekkür ederim Emine Hanım...

Tepki
0
@Emine Şahin

emine hanım ayak izi demişsiniz ayaklarımızda da 5 parmak vardır :)

Hakan bey kardeşim PS de mümkün olduğunca logo çalışma çünkü bu çalıştığın logonun vektörel hali lazım olunca oturup vektörel bir programda takrarmı çizeceksin logoyu? yani işi iki kere yapmaya gerek yok...

ayrıca logo çizmeye başlamadan önce daha çok araştırma yap yapılı örnekleri değerlendir o zaman daha iyi sonuçlar alırsın...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Değerli Cavit Nogay;

Samimi yaklaşımınızdan dolayı teşekkürlerimi bildiririm.Belki çok haklısınız bu iş vektörel bir pazarda bulunuyordur muhtemelen,ve söylediğiniz şeyler mutlaka gereklidir.Fakat ben Grafiker değilim : ) O sebeple bunların Vektöreli bana hiçbirzaman lazım olmayacak diyebilirim...

Aslında sadece merağımdan denedim. Yapsam nasıl olurdu dedim.Açıkcası pek ilgimi çekmeyen bir alan. Fakat beni böyle bir konuda uyardığınız için teşekkürler tekrar...Mutlaka Değerli vaktinizi aldım.
Öğrenmek Bilmek güzel...

Yukarı Alt