tipografi çalışmaları

gokhandede

Üye
Tepki
0
Merhaba daha önce ilk kez yaptığım tipografi çalışmalarımı yorumlarınıza sunmuştum. Şimdi ise ikinci okul projemiz için yaptıklarımı paylaşmak istiyorum yorumlarınızla gidişatımı şekillendirirseniz sevinirim.
not: projelerin 3 ayrı dikdörtgen içinde olma zorunluluğu vardı. ( 3 ve 4. projede kullanılan resimler bana ait değildir. )

hills

Üye
Tepki
0
çalışmalarınızı beğendim.
hangi program da çalıştınız ve nasıl bir eğitim den sonra bu seviyeye geldiniz ?
2. sınıf öğrencisiyim bende, elle güzel işler çıkarabiliyorum ama programları henüz iyi kullanamıyorum.
Basarılar,, hs:eek:

Tepki
25
hepsi birbirinden güzel çalışmalar olmuş fakat ben ilk ve son çalımanızı bğendim düşüncenize sağlık...

ftherdogan

Üye
Tepki
0
Çalışmalarınız güzel olmuş.Ama 1.çalışma daha hoşuma gitti.
Elinize sağlık.

gokhandede

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim yorumlarınız için. Bir kaç yaptığım çalışma daha vardı onlarıda eklemek istedim

(çok üstüne düşmedim epeyce eksiği var:) )

@hills
açıkçası tipografi için eğitim almadık hiç. Nasıl yapılır mantığı nedir vs. vs. Program eğitimide almıyoruz doğru düzgün. Benim 3-4 aylık bir grafik ajansı tecrübem vardı okula girmeden önce. Ordan kalma bilgilerim.
Tipografiler için devianart vb. bir çok siteyi takip ediyorum görüyorum esinleniyorum öğreniyorum bu şekilde kendimi geliştiriyorum.
Program olarak photoshop kullandım hepsinde.

Yukarı Alt