Tiyatro Afişi İçin Yardım Lazım

furkan066

Üye
Tepki
0
Merhaba lise öğrencisiyim 2 senedir okulda tiyatro oyunlarında oynuyorum ve afiş tasarımlarını yapıyorum. Bu seneki oyunumuzun ismi "Bana Bir Şeyhler Oluyor" sizlerde biliyorsunuzdur bu oyunu , geleyim asıl meseleye bi önceki afişlerim çok beğenildi, şimdide güzel bir şeyler yapmak istiyorum ama akılıma fikir gelmiyor nasıl bir şey yapacağıma karar veremiyorum sizlerden afiş için fikirleriniz bekliyorum teşekkürler

bunlarda yaptığım diğer oyun afişleri

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
Örnek olması açısından bu afişin arka planındaki perdeleriden kullanabilirsiniz ama küçültük büyültürken orantılı yapın işlerinizi. Shift e basılı tutup kenarlardan çektiğiniz zaman orantılı küçültecektir.

Örnek Afiş;

SNSİZ

Üye
Tepki
1
özellikle ilk çalışmadaki yazılar beni çok rahatsız etti büyültüp küçültürken shift tuşunu kullanırsanız daha iyi olucak sanırın kolay gelsin....

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
Evet bu daha güzel olmuş en üstteki logo ve alttaki yazılar basık gibi duruyor ? Onları düzenlersen tamamdır elinize sağlık güzel çalışma ortaya çıkmış.

Ufuk Guler

Üye
Tepki
4
2.si güzel olmuş evet ama logonuzu biraz aşağı doğru basık yaprsan iyi olur :)

SNSİZ

Üye
Tepki
1
logonun normal hali bu şekildemi çünkü çok orantısız rahatsız edici onuda düzeltirseniz daha güzel olur kolay gelsin..

Yukarı Alt