Tram Değeri

Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar Siyahtan Griye Giden Bir Desene Nasıl Bir Tram Uygularız Yani

image-Bitmap-Halftone Screen..

Frequency: ......

Angle: .......

Shape: ......

Burdaki değerleri Bilen Varmı

Desende Bu...

Tepki
0
18 kişi bakmış ve burada okadar çok desinatör arkadaşlar varki nasıl olurda cevap verilmez anlamış değilim

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, en yakın zamanda konunuza cevap yazacaklardır, Saygılarımla,

Tepki
0
Bu Cevap Çok İşime Yaradı Busecim Ya Saol Eksik Olma....

Bir Soru Neden Sorulur Yardım Almak Soruya Cevap Almak İçin Sorulur Buda Çok Sıkışmış Nir İnsanın Yardıma Muhtaç Olması Demektir Ve Enfazla 1-2 saat İçinde Cevaplanması Yada Derdine Çare Bulması Gerekmektedir..

Ben Müşteriye Kusura Bakma İnternetten Araştırdım ama En Kısa Zamanda Cevap Alıcam Ozaman Hazır Olur Desenin Diyemem Değilmi..

Tepki
0
kardeşim öle bişey sormuşunki sorunun cevabı çalışmış oldugun iş yerine göre baskıcı ustanın kalıbı çeken ustanın kalitesine göre deiğişir. ben çalıstıgım iş yerlerinden birisinde 90 lık matbaa tramı vermiştim kalıpcı hiç sorun etmeden açmıstı tramları kalıpta şimdi çalıstıgım yerde 45 lik verince daha kalın ver açılmıyor diyor. verecek oldugun tram değeri desenini ölçüsüne görede değişir. desenin ölçüsü ufak ise ince tram verilir. desen bütük ise biraz daha kalın verilir. eğer yuvarlak tram istiyorsan shape = haftone olacak

angle ==> tram açısıdır genelde emprime desenlerinde düz tram istemezlerse 45 lik açı uygulanır.

frequency ise tramın büyüklüğü ve ufaklığıdır. senin desenin ölçüsüne göre 45 ile 55 arasında tram verebilirsin.

Yukarı Alt