Tram nasil yapilir

Tepki
0
Merhaba arkadaslar.Benim sorum su.Tramli gelen bir desende tram bolgesini nasil islememiz gerekir.Path ile mi cizmemiz gerekiyor tum trami yoksa farkli bir yontemi mi var.Tesekkur ederim.

Tepki
0
:s Tramları Çizmeye Kalkarsan Vay Haline :D Canallarda Çalışmanı Öneririm Tabi Bire Bir Aynı Tramı İsterlerse Eğer İstemezlerse Kafana Göre Tram Yap Derlersede a Bitmap Yaparsın Yada Sitede Eskitmeler diye Bir Başlık Vardı Galiba Eskitme Hazır Tramlar Vardı Onlardan İndir Benim Çoooook İşime Yaradı Yükleyene Burdanda Teşekkürler :D

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
tram path ile çizilmez sayın arkadasım color range ile renk alıcaksın biraz blurlaştırıp tram vericeksin %80 oranında aynı tramları elde etmiş olursun ii çalışmalar

Tepki
0
:) tramla ilgili bir örnek versem inceleyebilirmisiniz acaba böyle bişimidir tram denen şey? tekstil konusunda gerçekten çok fazla bir bilgiye sahip değilim ve tram olayını çözmek için uğraşmaktan başka bişi yapmıyorum son dönemde ama malesef ışık tutan biri olmayınca önünü görmek zor oluyor...Şimdiden teşekkürler.

Sanırım dosyayı yükleyemiyorum :(

gakeray

Üye
Tepki
0
tramlı olan rengi ya kanalarıdan alırsın kanalarda pek bişey çıkmaz diyor san kolor range ile rengi secersin sectin renk tramlı gibi gelciei için on a iyice bir bulur verirsin yoksa tram atarken birleşik çapraz çupruz olur buluru o noktacıklar netlini kayıp edene kadar devam sonra bir level ayarı ver tramı gitsin yau :D

Yukarı Alt