Tüsiad a yeni logo

Altan Buca

Üye
Tepki
0
bu arada imgeli stilize logo arayan arkadaşlar google da seyit mehmet buçukoğlu diye arasınlar bu arkadaşın yaptığı logo çalışmalarına bir baksınlar tavsiyem

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Altan Buca

baktım ama doğru dürüst bi çalışma görmedim :D

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Altan Buca

altan bey önce googleden bakın dediniz baktım çok fazla bir şey görmedim
şimdi verdiğiniz adrese baktım (tamam çalışmalar güzelde ) bir blog adresi bu kadar profesyonel
bir kişi (ödüller almış bir kişinin ) kendi web sitesi olmazmı ?

reklamdan para kazanan insanların bu konularada dikkat etmesi gerekir bence
neyse sonuçta konumuz bu şahıs değil yapılan logo tasarım daha fazla konuyu irdelemek
istemiyorum fikrim değişmedi ben bu logoyu hala beğenmiyorum beğenlerede saygı duyuyorum
onlarda umarım bana saygı duyarlar :grafikerler:

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Altan Buca

Altan bey, neden bu kadar sinirli olduğunuz anlayabilmiş değilim. Fakat uslubunuza özen göstermeye davet ediyorum sizi. Hiçkimsenin eserine "ucube" vs.. diyemezsiniz. Bu çok yanlış ve etik olmayan bir davranıştır. Bu söylemleriniz şu anda forumda olmayan kişinin cevap hakkını ve hatta yasal haklarını kullanmayı doğurabilir.

Ayrıca Tezgah dönmüş"tür" şike yapılmış"tır" vs. gibi konuşmalarınızda hoş değildir. Bunu bilemezsiniz. Siz beğenmemissiniz. Ben ve benim gibi birçok arkadaşım çok beğenmiş. Bu görecelidir. Jürinin kararının doğru olduğunuda düşünenler olabilir yanlış olduğunuda. Bu durumda ortaya şike gibi kelimeler atmak hoş bir davranış değildir.

Forum kuralları içerisinde yazılmış olmasına rağmen Grafikerler.org yönetimi olarak burada tekrar hatırlatıyoruz. Her kullanıcı yazmış olduğu mesajdan yasal olarak kendi sorumludur.

Saygılarımla

yakan

Üye
Tepki
0
Kazanan arkadaşı tebrik ediyor, kuruma da hayırlı olmasını diliyorum.

Tepki
0
Ben sürekliliği buldum :) Mesela photoshopla T nin üst köşesinden Kova aracıyla bir renk doldurunca bütün logo o renk oluyor. Süreklilik işte :p

HisarMedya

Üye
Tepki
0
hiç o boşlukları su ile doldurmayı denediniz mi yada başka birşey ile farklı bi yaklaşım gibi..

(yukarda bi kaç yorumu gözden kaçırdım sanırım t örneği bende güzel yaklaşım diyorum)
arzu hanım aynısını bende yapacaktım böyle içini oyardım felan
valla yahşi cazibeyi izliyorsanız orda şöyle diyordu simge diye biri.
-- yapta görek yapta görek ..
yani yapacaktınız ablacım ben yapardım yapacağım yapabilirdim düşünebilirdim yapan kişinin amacı inan sizin ki ile uçuk farklar vardır siz yapsa iseniz bile

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@HisarMedya

"Fakat eğer katılsaydım aşağı yukarı aklımdaki şey buydu. Bir font oluşturmak ve onun üzerinde oynamaktı."

Siz yukarıdaki bir kaç yorumu gözden kaçırmakla kalmayıp, okuduğunuzu da yanlış okuyorsunuz sanırım. İçini oyardım değil, font üzerinde oynardım yazdım. Aynen yukarıdaki gibiydi cümle :) Ayrıca uçuk farklardan kastınız ne onuda anlayamadım doğrusu, tabiki de her tasarımcının yaptığı logo içerisinde anlatmak istedikleri ve yorumladıkları uçuk farklılıklarla olacaktır, zira herkes aynı şeyi yapsa adımız tasarımcı olmaz. Benim aşağı yukarı aklımdaki şey buydu demekten kastım, başına bir amblem koymazdım, süsleyip püslemezdim bir işadamları derneğine yakışır şekilde sade ciddi bir şekilde font oluştururdum demek istedim. Ayrıca sizinle hiçbir samimiyetim yok, ismimi içerisine alarak yazdığınız yazı fazla samimice ve haddini epey aşar kelimelerden oluşmuş, Ne ben sizin ablanızım. Ne de siz yahşi cazibedeki Simge siniz, yada isminiz simge olabilir tabi orasını bilemiyorum. İsminizi bilmediğimden Size Sayın Hisar medya diyebilirim sadece...

Yukarı Alt