Ücretsiz TÜRKÇE CİZİM PROGRAMI -Mini AUTOCAD

amurat

Üye
Tepki
0
bunu defalarca kurmaya çalışmama rağmen kuramadım.kuruldu gözüküyor.ikona basınca exe dosyasını bulamıyor.rogram files da arayıncada gözükmüyor.yardımcı olurmusunuz

cimalak

Üye
Tepki
0
üstad proğramı aldım kurdum teşekkür ederim ama otoCAD projelerinden açmaya kalktığımda versiyon hatası veriyor nasıl çözebilirim

cimalak

Üye
Tepki
0
@amurat
arkadaşlar proğramı ben kurdum sölediklerinize katılıyorum eğer xp kullanıyorsanız sorun olmuyor ama vın 7 de önce proğram filesde klasör oluşturak tekrar deneyin ancak otocad de çizilmiş bir proğramı açamadım ben sürekli versiyon hatası veriyor önceki versiyonlarla çizilmiş proğramları bile açamadım

trooyy

Üye
Tepki
0
çok teşekkür ederim süpermiş yaa bu autocad bu kadar özelliği olmasına rağmen bilgisayarım kasmıyor elinize saglık...

Tepki
0
emeğinize sağlık ben indirdim ve çalışıyor. şöyle bir göz attım. bu konuda cok cok amatörüm .

memoli21

Üye
Tepki
0
öyle bişey istiyorsan sana google sketchup diye bir program var sana onu tavsiye ederim kadeşim...

memoli21

Üye
Tepki
0
ben autocad 2012 kullanıyorm. tabi autocad ile kıyaslanamaz bile ama fena değil yani amatör çizimler için ideal tavsiye edilir elinize sağlık...

Yukarı Alt