Unutmak O kadar kolay mı sandın? Photoshop çalışmam !!! (Hangisi daha güzel???)

Hangisi Daha Güzel ????

• Toplam katılım
    69

prof

Üye
Tepki
0
orjinalin güzel olduğunu düşünüyorum.
Şu anlamda;
çalışma olarak güzel olmuş diyebilirsiniz ama!
anlam olarak bir mana göremedim. renkler çok içiçe girmiş sanki! deniz ve kumun bütünlüğü kaybolmuş.
yinede emeğine sağlık....

Tepki
31
söz alakasız bence yazı ve resim farklı şeyleri anlatıyor boş vakti değerlendirmek adına yapılan bir çalışma :(

Tepki
67
Falla ben ortada bir çalışma göremedim???
orda bir kütük var unutmak unutmamak nasıl bir alaka kurdun anlamadım
boş zamanında yaptığın boş bir çalışma herhalde....

Tepki
0
1. resim daha iyi tabiki 2. resimde ne olduğunu anlayana kadar geçen zamanda bi çay ve kurabiye fena değildi :) çalışmadan sonra resimdeki perspektifin kaybolduğu görülüyor. çalişmalara devam :) Elinize sağlık

Tepki
7
Bence 2. güzel olmuş eline sağlık fakat Unutmak O kadar kolay mı sandın pek uymamış resme :)

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Yani yazıyla resim arasında bir bağlantı kurmaya çalıştım en sonunda buldum. Ayrılık ve beraberinde gelen yalnızlık sanırım. Çok zor olmadı bulmak :) İkisini karşılaştrımak yerine yaptığınız işe bakmak lazım. Beğendim, güzel olmuş.

Tepki
0
yha arkadaşım çok hoş olmuş ikiside ama acizane bi sorum olacak hiç bi alıntı yok mu hepsi sana mı ait?

Tepki
0
Merhaba

Her emeğin bir bedeli vardır eleştirilmekte kızartılmış bir demirin örs üzerinde çekiçle şekillendirilmesi gibidir.

Bence resim içerisinde ki objelerin renklerinin resmin bulunduğu ortama uygun olmasını savunuyorum actionlarda ki renkleri fazla abartı buldum.

Teşekkürler.

Yukarı Alt