Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

Tepki
59
Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım
Uyuşturucu & Dayaktan sonrası efekti

Evet elimizde bir adet madonna resmi gelin beraber uyuşturucu kullanmış dayak yemiş sivilceli ivrenç bir kadın yapalım...

BENDEN dayak yemeden önce madonnanın orijinal hali

şimdi paşka bir yerden burnu kırılmış kan akan bir resimden parça alıyoruz madonnamıza monta ediyoruz yani yüzüne

aldığımız parçanın ayarını normalden multiplye getirelim...

şimdi göz altları morarmış bir vatandaşımızın göz altı torbalarını madonna ablamızın torbalarıyla
birleştirelim alttaki gibi

ve yine aldığımız parçanın normal olan ayarını darken yapıyoruz... güzelce cuk diye oturtuyoruz..

arkadaşlar bundan sonra yapıcaklarınız.. sizin yetenek ve yaratıcılıklarınıza kalmış bir kısım yetenek derken, dodge toll, burn tool opaticy ayarları felan filan bunları iyi kullanmak yetenek, yaratıcılıksa sivilcelerin nerde olduğuna karar vermek nereleri morartılmasını iyi bilmek ya işin özü insan anatomisini bilmekte bunun için doktor yakınlarınız varsa bulundukları otopsilere katılın yoksa da evde oyuncak barbie bebeklerin üzerinde çalışabilirsiniz

son rötüş ve ayarlardan sonra madonnamızı bu hala getirdik... şimdi gazetelerde madonna uyuşturucu alıp dayak yedi diye manşet yapabiliriz.

kafamı bozmayın hepinizi böle yaparım

Tepki
100
sen bana bi resmini yolla.
bak ben neler yapıyom sana :D:D
güzel çalışma arkadaşım. ellerine sağlık.

Tepki
59
Güzel ama nasıl yuapıldığını detaylı anlatmamışsın:(

nerelerde takıldıgını anlatırsan sana yardımcı olabılırım

xblack

Üye
Tepki
34
Dostum orjinalindense senin uyguladığın daha güzel olmuş. Eline sağlık.

gençtürk

Üye
Tepki
0
ewt güsel olmuş ama sivilce nerden yapılır başka yerden kesip buna yapıştırmayıda bilmeyen yani benim için yazamaz mısınız

Yukarı Alt