uzman grafik logo...

Grfkr_Gns

Üye
Tepki
0
yorumlarınızı bekliyorum...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bence gayet güzel olmuş, sadece u" harfinin beyaz çizgilerini yok ederseniz daha güzel olur:) ellerinize sağlık

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
evet gayet güzel olmuş ama bir logonun güzelliğinden ziyade baskı açısından nasıl durduğuna bakarım 3 renk kullanmışsınız maliyet acısınadan ağır olacağından bu kadar renke hiç gerek yok derim ve bu renklerki özel renkler yapılmasıda kola değildir sanırım yinede güzel bir çalışma olmuş başarılar

Tepki
100
"u" harfinin uzantısı pek orantılı ve şekle göre kavisli olmamış.
böyle bir iki ayrıntı dışında güzel çalışma.
ömer beyin renkler konusundaki söyledikleride önemli.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Arkadaşlar grafik tasarım yapan bir firma logosu bu. Renk çokluğu maliyeti arttırıyor diye düşünürlermi :) Tek renk logo müşterisinin nasıl ilgisini çekecek? Ben kendime bir kartvizit bastım zamanında. 2 renkli bir kartvizit. Zeminde Pantone 804 C kullandım. 135 $ + kdv ödedim sadece bu boyaya. Mat selefon ve Kısmi lak uygulaması vardı ayrıca kartta. son olarak özel kesim.

Ben reklamcıysam, önce kendi reklamımı yaparım.

Logoya gelecek olursak bana pek bişey çağrıştırmadı. sanırım lale benzeri birşey var orada. Farklı bir kaç çalışma daha koyarsanız hem fikir yürütebiliriz, hemde daha sağlıklı yorumlar alabilirsiniz.

Saygılar.

Tepki
31
güzel olmuş ama bunu yaparken illaki bikaç örenk daha yapmışsındır onlarıda gönderseydin daha iyi olurdu

ilyask

Üye
Tepki
0
u harfi ve gerisi birazdaha standart fontların dışında birşey olsa daha iyi durur gibi geldi banada

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
grafik yazan yerde " g " , " f " , " i " , " k " harfleri yeşil renge değiyor ama diğerleri normal . grafik tasarım ibaresini çok az aşağı alabilirsiniz.

Yukarı Alt